Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema. Przeglądając gorące często widze wpisy ludzi, tak zwanych przegrywów, którzy mają problem ze znalezieniem jakiejś różowej. U mnie jest na odwrót. Na odwrót w kwestii wyglądu, cała reszta się zgadza. Moim problemem jest to, że chyba jestem za przystojny... nie, to nie jest bait. Od ponad 6 miesięcy jestem wolny, byłem w życiu tylko w dwóch związkach, z czego tylko jeden na poważnie przez 7 lat. Mimo że mam tylko 25 lat. No i szukam różowej, na stałe, nie zależy mi na skakaniu z różowej na różową. Mam 198 cm wzrostu, tak, to dużo ale moja budowa ciała jest bardzo proporcjonalna, dzięki czemu nie mam dłuższych rąk od nóg ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy szyi na którą wrzucam opone żeby w zimę mi nie wiało. Twarz? No wlaśnie. Nie jestem ładny, mam wyraziste rysy twarzy, męska, przystojna... jak mogę o sobie tak mówić? Ano mogę, tylko z takimi opiniami sie spotkałem. I ok, kobiety na mnie mocno zwracając uwagę, moja była różowa niejednokrotnie rzucała do mnie tekstami że nie wie co przy mnie robi, bo większość kobiet starszych, czy rowiesniczek na mnie po prostu co chwile spogląda. Zawsze mówiłem jej że to ona jest dla mnie najważniejsza, ale to nie o tym ten wpis. Nie mam się dosłownie czego wstydzić. Moje i moich znajomych spostrzeżenia są takie, że różowe się mnie boją. Może myślą że skoro tak wyglądam to wykorzystuje to i rwe każdą różową? Nie wiem. Najlepsza przyjaciółka mojej byłej różowej ostatnio powiedziała mi, że ona by się bała ze mną być. Że jestem po prostu za przystojny i moja twarz, czy sposóbw jaki rozmawiam z ludźmi czy też sie poruszam wzbudza za duży respekt. Co jest prawdą bo pracuję w branży w której mam stały kontakt z klientami i wszyscy chwalą sobie ze mną współpracę, ja z ich strony również odczuwam respekt przed moją osobą. Mirki, a ja chce znaleźć tylko jakaś różową. I to nie jest tak, że szukam tylko 10/10.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7