Wpis z mikrobloga

  • 0
Wiesz Mirku, znajomy w pracy mi kiedyś opowiedział o leczeniu magnesem nałogu, coś na zasadzie trzymania magnesów na uchu i to ma niby pomoc. Jak chcesz to sprawdź ale ja nie wierzę w takie szamańskie metody no ale tonacy brzytwy się chwyta ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kamil32123
  • Odpowiedz
@nandrolone dokładnie tak jak kolega mówi.. pewnego 21 maja wstałem rano jak co poniedziałek.. odpalam kiepa i w trakcie palenia stwierdziłem że to mój ostatni. Od tej pory nie palę
  • Odpowiedz
@r5678: wiesz, że ten kaszel to reakcja obronna organizmu na zalegająca wydzielinę - organizm oczyszcza drogi oddechow. Moze warto iśc się przebadać bo będzie zaraz za późno?
  • Odpowiedz
@Kamil32123 Trzymam kciuki mireczku! Od siebie dodam, że kiedyś spędziłem kilka dni na oddziale torakochirurgii(nie jestem palaczem). I rozmawiałem tam z pacjentami - bez płuca lub bez krtani, z jednym guzem lub dwoma... Daje dużo do myślenia na długi czas.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamil32123 powodzenia!
Mój tata rzucił z dnia na dzień, jak pewnej nocy jako chyba 3 czy 4-letni szkrab, chora, przyszłam do nich do łóżka i dostałam takiego ataku kaszlu, że aż się dusilam. Wtedy sobie uświadomił że nie krzywdzi tylko siebie i od tego dnia nie pali.
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Ja już jestem wolny do 6 miesięcy. A wykorzystałem do tego E-papierosy. Kupiłem takiego, na początku używałem razem z normalnymi, potem odstawiłem najpierw normalne i po 3 dniach organizm się przyzwyczai do e-papierosów, a następnie co dwa tygodnie zmniejszałem dawkę nikotyny w liqudzie z 18 , potem na 11, 6, aż w końcu paliłem zerowe. I nawet te zerowe bardzo pomagały na początku jak się miało kryzys. Potem odstawiłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamil32123 nie używaj żadnych gowien typu plastry, to jest ładowanie nikotyny do organizmu. To tak jakbys palił.

Dużo czytaj i psychicznnie do tego podejdź.
  • Odpowiedz
@Desparos: desmoksan i tabex zawieraja cyzynę ktora w dzialaniu jest podobna do nikotyny. Czyli przypomina to gaszenie ognia przy pomocy benzyny.
Champix zawiera warenikline i blokuje receptory w mózgu odpowiadajace za dawanie przyjemnosci z palenia. Rozdziela otrzymywanie relaksu/przyjemnosci po zapaleniu fajki na tyle mocno, ze sam rzucasz palenie i nie czujesz potrzeby wrocenia do nalogu. Bardzo dziwne uczucie. Jak chcesz to napisze cos wiecej z perspektywy osoby uzaleznionej (jaką bylem).
  • Odpowiedz