Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kamil32123 po prostu nie kupuj następnej paczki. Już nigdy. U mnie zadziałało, już 2,5 roku bez nawet jednego papierosa (paliłem 8 lat). Nie trzeba żadnych wspomagaczy. Przestałem też chodzić ze znajomymi do miejsc, w których można palić. Po pewnym czasie papierosy zaczęły mi po prostu śmierdzieć, tak że nawet nie mam na nie ochoty (tzn. czasem mnie nachodzi, ale jakpoczuje zapach od kogoś na ulicy to już mi przechodzi xd).
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Skup się na rytuałach i nawykach związanych z paleniem - postaraj się je zmienić/wyeliminować. To się tyczy też miejsc i ludzi. Oczywiście w granicach. Utrudnij sobie maksymalnie dostęp do fajek. Pomyśl o plastrach nikotynowych/gumach do żucia. I polecam http://lubimyczytac.pl/ksiazka/250471/sila-woli-wykorzystaj-samokontrole-i-osiagaj-wiecej moja książka tego roku - tam znajdziesz więcej nt. skutecznej strategii z punktu widzenia psychologii opartej na dowodach a nie bełkocie coachingowym. Pzdr
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Ciezko rzucic, ale warto. Nie pale od 2 lat i kondycja juz sie poprawila. Polecam duzo sexu i silownie jak sie znowu chce palic ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie wierz w zadne tabletki, terapie i ksiazki, bo to gunwo, poki nie postanowisz sam nic sie nie uda. Tylko silna wola. Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
  • 0
@grzemach masz rację chce rzucić na niby. Mi nie chodzi o plusy tylko o moje postanowienie. Publiczne abym miał większą motywację a to że złapało sporo plusów to spoko może ktoś też jakieś dobre rady znajdzie w komentarzach i rzuci ten szajs
  • Odpowiedz