Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie

Mam 23 lata, moja dziewczyna 24. Jesteśmy razem prawie 6 lat, mieszkamy 3.
Od ponad 2 lat moja dziewczyna się zaniedbała.
Rzadko się maluje czy ładnie ubiera. Przytyła też 10kg.
Wielokrotnie z nią rozmawiałem o tym że ja kocham i chciałbym aby wzięła się za siebie i wróciła do "formy". W cudzysłowie gdyż zawsze miała delikatnie więcej ciałka i to w niej lubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety. Nie ma czasu, nie chce się itp Wie że przytyła ale i tak dalej często je czekoladki,czipsy czy pizzę.
Nie mam może figury modela ale dbam o siebie. W zeszłym roku z powodu choroby przytyłem 10kg i przez cały rok chodziłem na siłownię aby zadbać o ciało. Dziewczyna nie chciała ze mną chodzić.

Najczęściej jak o tym wspominam reaguje płaczem, obrażaniem albo tekstem "wiem wiem biorę się za siebie ".
Kupiła karnet na siłownię i poszła tam raz a później co chwilę miała wymówki : bo okres, bo głową, bo noga itp

Kocham ją bardzo i chciałbym się jej oświadczyć albo boję się że "czym dalej w las " w związku to będzie gorzej...

Pogorszyły się relacje w związku głównie też z mojej winy gdy mam problemy w rodzinie.
Nie kochaliśmy się chyba z 1,5 miesiąca albo i dłużej. Nie pamiętam.

Niestety mniej pociąga mnie fizycznie, nie wiem jak jej to wprost powiedzieć . Boję się reakcji.
Ciągle ja kocham ale czy to dziwne że chce aby moja dziewczyna w wieku 24 lat była dla mnie aktrakcyjna ?
Wygląda jakby była w ciąży, sukienki nie założy, dużo spodnich za małych. Mówi że nie wie dlaczego tak przytyła.

Nie wiem co robić..różne myśli przychodzą mi do głowy.
Przyjaciele mówią że się czepiam, że przecież ja kocham itp...sa też inni którzy mówię żebym postawił sprawę jasno a jak będzie to dalej miała gdzieś to żeby się rozstać bo to nie ma sensu i ranimy siebie nawzajem.

Też zacząłem o tym myśleć, z jednej strony chciałbym z nią być ale boje się że nie zadba o siebie i wieku 30 lat będzie "typowa Grażyna" z 20kg nadwagi.

Może ktoś miał podoba sytuacje i podzieli się doświadczeniami..( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 302
@bellazi: #logikarozowychpaskow w formie. Kosmicznie drogi zabieg jest prostszy niz przestanie wpieprzac czipsow i batonow. No rzeczywiscie, czemu na to wczesniej nie wpadlem?

Udowodniono ci ze nie masz racji to sie przerzucasz na "ale jej to nie przeszkadza". No ale jemu przeszkadza. O tym jest ten temat.
Na koncu warto zauwazyc, ze op lubi bardziej puszyste baby, o czym wspomnial, a ona jeszcze od poziomu puszystej przytyla do takiego stopnia ze
nie no jasne. Powiedz mi w jakim Ty świecie żyjesz, że zdrowa dieta nic nie kosztuje albo karnet na siłownię nic nie kosztuje.


@bellazi: Zdrowia dieta kosztuje tyle samo ile "zwykła" albo wychodzi taniej, bo z mniej przetworzonych produktów, zależy co się je i aktywność fizyczna nie ogranicza się tylko do siłowni, jest jeszcze bieganie, rowerek, pływanie i to jest również forma spędzania czasu ze swoim chłopakiem/dziewczyną (tak jak w przypadku
@bellazi: To nie jest tak, że pewnego dnia budzisz się i nagle pach masz 10kg więcej. To nie jest też tak, że tyjesz z powietrza. Jeśli siedzi się na kanapie wpierdziela pizze, popija colą i zagryza jeszcze chipsami to ta waga będzie cały czas rosła. Tyjesz, bo wrzucasz w siebie więcej niż twój organizm potrzebuje i nie ważne czy to dzieciak lat 5 czy panna lat 25 (pomijając choroby).
@AnonimoweMirkoWyznania szukałeś może przyczyny problemu, tzm czemu luba nie dba o siebie np za dużo obowiązków domowych, problemy w pracy albo jakieś depresyjne objawy?
Czasem takie rzeczy mogą powodować, że odechciewa nam się dbać o siebie, nie czujemy motywacji by zmienić ten stan i zajadamy problem.
Jeżeli to nie jest przyczyna to smutne, że różowa osiadła na laurach i uznała że skoryio już tyle jesteaciute to nie zależnie od tego jadk będzie
@dwustokrotka: no jak to nie masz wpływu? idź rób przeszczep włosów i botoks a wcześniej smaruj się kremami przeciwzmarszczkowymi i kupuj wcierki na porost włosów

@bellazi Nikon jej nie każe robić zabiegów typu odsysanie tłuszczu. Zdrowe odżywianie i ruch to zawsze dobre rady i nie ma co reagować defensywie. Zdrowie jest ważne. Teraz jest gruba a za 5 lat będzie mieć cukrzycę a za 10 problemy z krążeniem itp. Lepiej chyba