Wpis z mikrobloga

@MrSknerus: no dobra #!$%@? ale plan miał wejść do akademika dziewczyn i zrobić strzelaninę (chociaż jak tylko jedna osoba strzela to chyba nie strzelanina xD), nie otworzyli mu to poszedł strzelać w przechodniów zamiast, nie wiem, okno wybić
  • Odpowiedz
@some_dev: Pewnie adrenalina i nerwy zrobił swoje no i tzreba zaznaczyć, ze on nie był stabilny psychicznie więc co się dziwisz, ze nie myślał zimno i logicznie. Ale mnie #!$%@?, ze tak szaklują, ze sam sobie winien bo był egoistą itp. ale to jego #!$%@? skądś się wzięło, miało jakąś przyczynę. Ale normiki tego nie rozumieją, dla nich świat jest czarno biały
  • Odpowiedz
@some_dev: przypomina mi się akcja jakiegoś islamisty w Tunezji, który miał zamiar wysadzić się w hotelu pełnym Europejskich turystów, nałożył na siebie pas szahida i poszedł pod hotel ale przegonił go najzwyklejszy cieć hotelowy i poszedł wysadzić się gdzieś na ulicy i zabić kilku arabskich dziadków.
Wyobrażasz sobie, mieć na sobie kilka kilogramów środków wybuchowych, być zdecydowanym na śmierć tego dnia i przestraszyć się jakiegoś ciecia.
  • Odpowiedz