Wpis z mikrobloga

Hej ludziska z #mirkokoksy #sport #cwiczzwykopem
Cierpie od dluzszego czasu na bol w dolnej czesci plecow, potwornie utrudnia to funkcjonowanie na codzien, najgorzej jest wieczorami jak klade sie spac. Bol jest spowodowany obciazeniem kregoslupa w postaci 7 miesiaca #ciaza .
Moze ktos z was wie czy moge wykonywac jakies cwiczenia na plecy? Spaceruje prawie codziennie, nie przytylam duzo, ciaza przebiega prawidlowo.
Z gory dziekuje wszystkim za odpowiedzi i wszelka pomoc. (ʘʘ)
  • 10
@Lisowa wiem że szukasz ćwiczeń, ale może dodatkowo poduszka ciążowa by ci coś pomogła? Całkiem nieźle odciąża kręgosłup i pozwala się wygodnie wyspać z rosnącym brzuszkiem. U mnie się sprawdziła taka typu C.
@Lisowa taka duża. Połowa była twardsza, a połowa jakaś bardziej miękka i całkiem nieźle mi się na tym spało. W sumie poduszkę do karmienia też miałam taką małą ale akurat u mnie nie zdała egzaminu
@erln No właśnie taki mi do głowy przyszedł, spałaś z nim w upały? Bo mi tak gorąco jest, że śpię pod cienkim kocem, ciekawe czy z takim rogalem sie nie ugotuje :P
@Lisowa tak :) rodziłam w wakacje więc wszystkie fale upałów miałam akurat pod koniec ciąży. Mimo że miałam właśnie taki misiowy pokrowiec na nim, to spało się całkiem ok. Nawet miałam wrażenie, że przez to, że mi się nogi nie stykały, to było mi trochę chłodniej :D Ale z tego, co kojarzę, to są jeszcze takie zwykłe bawełniane poszewki na te kojce i to pewnie jest jeszcze lepsza opcja na lato :)