Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym wpisie przekonam was (w szczegolności #rozowepaski), jak ważny jest wzrost - w przeciwieństwie do tego, co wiele osób mówi. Co z tego, że:
- zarabiam dosyć dobrze jak na mój wiek (5k z perspektywami na więcej w wieku 23 lat)
- z twarzy jestem przeciętny, na pewno nie brzydki - jakieś 6/10
- mam prawko i swój samochód
- mam spoko ciało - od roku chodzę na siłownię
- umiem gotować
- mam zainteresowania
- umiem tańczyć (chodziłem na kurs)
- chodziłem na BJJ
- jestem ogólnie zadbany - często odwiedzam fryzjera, schludnie się ubieram itd.

... skoro mam 176 cm wzrostu. W dodatku jestem młody (23 lata), a średnia osób w wieku 18-24 to 184 cm. A więc tak: wzrost dla kobiet się w ogóle nie liczy... jeśli jesteście 9/10 z mordy ;)

#przegryw #tfnogf #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwi mnie, ze żaden z komentujących nie zna super podrywaczy, którzy wcale nie sa przystojni.

@PanJapson: Nie znam ludzi z brzydki ryjem, bądź z pewnymi wadami na nim, którzy by byli podrywaczami.
Z drugiej strony 175 i problem ze wzrostem? Serio? Problem na 100% jest gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: krasnolud 170, jestem starszy, brzydszy, mniej zadbany, nie mam prawka, nie umiem tanczyc (a wrecz panicznie unikam) - i nie potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z takim wzrostem jest trudniej, owszem, ale np. przekonac rozmowcow, przelozonych itp. Ale zeby mialo to jakis znaczący wplyw na relacje z #rozowypasek... nie zauwazylem.
  • Odpowiedz