Wpis z mikrobloga

@WujekL: odpuść jeżeli grasz w jakieś gry online i potrzebujesz stabilnego połączenia bo orange to #!$%@?, zrywa raz na 24h neta bo zmienia się ip XD no idioci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujekL: Ogólnie to różnie jest z tym netem, jak gram w csa na polskich serwerach to mam większy ping jak na niemieckich no i z downloadem jest różnie ale jak nie masz alternatywy to bierz
@fbkq: Gram w sumie tylko w lige legend + gta V zamierzam. Ogólnie mam neostradę już w #!$%@? czasu i w poprzednim miejscu zamieszkania nie narzekałem jakoś bardzo.
@Dark: właśnie tego pingu sie obawiam... ale niestety chyba nie ma póki co innego wyjścia ¯\_(ツ)_/¯
@fbkq: @Dark: jak tak bardzo Wam to przeszkadza to zrestartujcie sobie router np. jak jesteście w szkole/pracy i kolejne odnowienie adresu IP będzie co 24 lub 22 godziny i masz spokój na tydzień albo i na stałe.
Ja gram prawie codziennie po sieci (obecnie Assetto Corsa, Rainbow 6 Siege) i przez te ponad 2 lata tylko chyba raz mnie rozłączyło z powodu zmiany adresu IP. Wystarczy chwilę pomyśleć zamiast biadolić.
@Dark: ale co ma być defaultowo ustawione? Godzina odnowienia adresu IP? Jak tak to spójrz niżej co napisałem.

@fbkq: dla Ciebie godziny szczytu to może być 16-20, ale dla kogoś innego 8-12, a dla jeszcze innej osoby 22-4. Ja czasem gram rano, a czasem późno w nocy i mi np. pasuje odnowienie adresu IP popołudniu. W inne dni mam wyścigi online o 20:00 więc restart robię sobie wcześniej. Jak jest