Wpis z mikrobloga

#!$%@? większość z was jest tej samej klasy co Danielek, staracie się niszczyć psychicznie typa, który chce wyjść na prostą?? Same gównojady co miały całoroczne zwolnienie z wuefu. Poprawcie okulary i się ogarnijcie. Jak dorośniecie i zobaczycie co to są problemy to będziecie czerwoni ze wstydy przypominając sobie jakie głupoty robiliście za małolata. Masturbujecie się indoktrynacją i wyciąganiem brudów. Za PRL-u bylibyście znani jako "Jednostka dyspozycyjna".
#danielmagical #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
@piotrgudra: Kto im karze odpalać stream ? Pomyśl inaczej. Siedzi taki pies baobab i goha którzy czekają na pieniądze za siedzenie i nic nie robienie.Niech Oni maja z tego korzyść większą niż ci którzy wysyłają hajs.
  • Odpowiedz
@piotrgudra: koles, ja np. ogladam to tylko i wylacznie dlatego, ze lubie patrzec na to jak ktoś robi z siebie szmaty i idiotów za pieniadze, i nie zdaje sobie z tego sprawy. ludzie lubia jak ktos ma gorzej, jak ktos jest gorszy, glupszy i biedniejszy i maja z tego beke, i tak jest od zawsze. a jesli uwazasz ze "nieeee, ja taki nie jestem", to znaczy ze jestes nieszczery ze
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Wszystko kumam, nabijanie się z grubego i baobaba - oni tego chcą i na tym zarabiają proste. Ale satysfakcja z wyciągania spraw osobistych, naśmiewanie się z rodziny typa, który jest tam na chwilę. Kurczę PO CO? Nie kminie tego, jak ktoś może mieć satysfakcje, że znalazł jego zdjęcie na basenie albo zdjęcie matki jego dziecka?
  • Odpowiedz
@piotrgudra: Wiesz,ja jestem tylko obserwatorem. Jeżeli zgodził się tam przyjść to na 1000% wie co się dzieje na streamie,każdy jest informowany przed wejściem .Nie wiem skąd mają Fb do Tomka ale sam sobie strzelił w kolano przychodząc na melinę.
  • Odpowiedz
@piotrgudra: @Mr_Squno: nikt na streamy nikogo siłą nie ciągnie, a też pakując się tam, musisz mieć świadomość że ktoś może znaleść informacje nawet jeśli myślisz że to niemożliwe.

Jak ktoś jest głupi to po prostu jego wina. Streamy to przykład wolnego rynku, w razie problemów nie ma tam "opiekuna" który poda rączkę, ponosisz 100% konsekwencji swoich decyzji. A jak typek jest za głupi żeby to zrozumieć to po
  • Odpowiedz
@pedobab: To ja dyskutuję z Tobą, czy ty ze mną? Oglądam to tylko jak nie ma grubego i nie 24 na dobę. Została na mnie skaza po pierwszym Big Brotherze :) Jestem trochę starszej daty i stąd to zaskoczenie, że obecne młode pokolenie zachowuje się w taki sposób. Można z kimś jechać od #!$%@?, jak zachowuje się jak #!$%@?, ale ten typ to pierwszy w miarę normalny na tym streamie,
  • Odpowiedz
@piotrgudra: Ty nie rozumiesz ale nie wiesz co myśli typek. Jak mu się nie podoba, stwierdzi że pała przegięta to po prostu możne wyjść. Ale kasa nie śmierdzi więc daje się poniżać publicznie ¯\_(ツ)_/¯

Traktuj to jako eksperyment, ludzie chcą jak naukowcy zobaczyć, ile można poświęcić własnego wizerunku dla 3 złotych.
  • Odpowiedz