Wpis z mikrobloga

Hanka musiała @Rafal-kowalyk'owi opowiadać niesamowite opowieści za gówniaka, że został takim #mitoman'em.

Sukcesy zeszczańca:
- matka już go nie kocha
- zapił ocja na śmierć
- nie ma hajsu
- skarbówka
- długi za wytrzrźwiałkę i pogotowie po 4.8 promila
- nie ma domu
- chwilówki na karku
- problemy z nietrzymaniem moczu
- patus na całą Polskę dzięki #uwagatvn
- stracił marlenkę
- #alkoholizm i #narkomania
- został psem glonojada i pośmiewiskiem po tym jak ona go nie chce tknąć na live xD #azor
#rafatus #danielmagical #patostreamy
  • 18
@Synergy akurat to ze pognał marlene wyszlo im obojgu na dobre ona nie robi z siebie debilki świecąc zaniedbanym ciałem na szołap a rafatus nie ma juz strupów na gębie i przytyl troche
Chciałbym zobaczyc nowego faceta kaska o ile znajdzie sie taki bohater pewnie juz ma podrapaną twarz zero kasy bo utrzymuje pasożyta utrate słuchu od jej wrzaskow marny obleśny sex i początki alkoholizmu bo na trzeźwo nikt z nią nie
@iocoffee hehehe świat sie kończy pierwszy stalker szczatusa od roku biegający za nim jak pies innym uwage zwraca wež ty chlopie odbij ode mnie Siedzisz tu dzień w dzień dymow dawno nie ma ,o marlence juz dawno zapomniano szczatus streamuje raz na ruski rok a ty dalej żyjesz tylko po to zeby śledzic jego śmieszne perypetie
W poprzednim wpisie az ci pała stanela bo szczatus o tobie wspomnial a ty przyleciales chwalić
@marcin343: jak byś śledził taki wiedział byś że nawet pean rapowy #mitoman na moją cześć stworzył i nawet na seksy zaprasza. a zwracam ci uwagę bo to ty masz obsesję na punkcie Marleny - nie ja. Zresztą szkoda klawiatury na ciebie.
a póki ten menel nie zawinie się z internetów na dobre to nie licz na moją nieobecność.
Ps. Zapraszam cie @marcin343 na warszawskie spotkanie na szczycie
@iocoffee dzieciaku zajmij sie sobą swoim ojcem alkoholikiem przeszłoscią kryminalną widze ze upodabniasz sie w mitomaństwie do swojego idola zaraz napiszesz ze jesteś wielkim bandytą ktory od roku szuka rafatusa tylko ciągle coś ci przeszkadza zeby go dopaść
Tyle na twoj temat #!$%@? elo
@marcin343: - nie, nie jestem bandytą, nie lubię widoku z za krat, myślisz że ja nie mam czego w życiu robić niż jechać 600 km aby nawiedzić psiaka z miętóweczką? a jak byś miał trochę oleju w głowie i umiejętności to znalazł byś sobie moją osobę w internetach, aż tak skomplikowane to nie jest, szczególnie że dla ułatwienia zostawiłem pewne ślady ¯\_(ツ)_/¯ Zaznaczam że bardzo cenie sobię prywatność i nie radze
@iocoffee szczatus mieszka na żoliborzu komentarz wcześniej zapraszasz mnie na spotkanie w wawie tak sie sklada ze jestem z warszawy i na żoliborz nie jedziesz 600 km ciole
Ktore to juz twoje klamstwo bo przy 23153241 przestałem liczyć
Nie obchodzi mnie kim jesteś wystarczy ze co wejde na wykop to tkwisz tu jak wrzód na zdrowym organiźmie narodu spamując "zgłaszajcie konto azora"
Jak na osobe ktora nie chce ze mna pisac wyjątkowo
@marcin343: - głupi jesteś i chyba bez gimnazjum. ja już nawet w Polsce nie mieszkam. Masz aktualne moje widoczki. A zapraszam serdecznie na spotkanie prawdopodobnie w klubie Galeria.
Na Żoliborzu powiadasz. Też mieszkałem. Os. Potok. A jeśli wg. ciebie brak reakcji na to zezwierzęcenie to zdrowy organizm to sory, nie zrozumiesz mnie
Wiesz można być mitomanem, można mieć ciekawe życie
Pobierz iocoffee - @marcin343: - głupi jesteś i chyba bez gimnazjum. ja już nawet w Polsce ni...
źródło: comment_gNFTdCHit6CJ87RGzXPGTjH5jVdf7FhF.jpg
@iocoffee poziom żenady level hard
w polsce nie mieszkasz a od roku straszysz ze dopadniesz rafatusa tylko ze :
-nie masz jego adresu
-poszedł do psychiatryka
-jechałeś do niego ale nie dojechałeś
Mam pomysł wez zacznij zapisywać swoje ściemy bo sam sie gubisz im dluzej cie czytam tym bardziej jestem przekonany ze nadajesz z tego samego uzdrowiska bez klamek w ktorym bywa rafatus te same urojenia co twoj idol
@marcin343: adres mam, a jak miałem czas to akurat się zawinął azorek do psychuszki, cóż poradzę. jak teraz będę jechał to wrzuce zdjecie z przejscia granicznego (pamietaj ze z telefonu mam troche inny nick)
i nie napisałem nigdzie ze dopadne #azora a ze wpadne z mietóweczka, nie przekrecaj moich słow.
zreszta po co mi adres azorka? nie mam zamiaru robic mu wjazdu na chate