Wpis z mikrobloga

@rzuf22: że wczesniej np. sędzia popełni błąd, to automatycznie kolejny też ma popełniać bład czy jak? Wg przepisów sędzia w drugiej sytuacji nie miał prawa podyktować karnego. Kontakt piłki z głową, poźniej przypadkowo na rękę. Boli dupa i tyle, bo Argentyna jednak przeszła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, argentyna grała lepiej, dobre 30 minut cisnęła Nigerię, która grała już tylko okazjonalną kontrą. Dobrze się stało,
  • Odpowiedz
@utede: jasne i niestety var w wielu sytuacjach gówno daje, bo i tak wszystko "do interpretacji sędziego". A jeden sędzia gwizdnie, inny nie. Przecież w meczu Polska Kolumbia już w pierwszym kwadransie powinny się sypnać ze 3 żółte karki. Ale że sędziował gość co nie daje kartek, to #!$%@?. No sorry, ale coś się zalicza do żółtej, albo nie!

Tak samo tutaj, sędzia nie miał prawa podyktować karnego z tą
  • Odpowiedz
@cienki137: super, przez 30 minut w 2 połowie, też nigeria cisnęła argentyne, zwłaszcza po karnym, kiedy to argentyna w sumie nie wiedziała co ma robić i dlatego nigeria miała takie okazje. Więc nie, argentyna nie grała lepiej, miała większego farta. Nie wspomne o tym, że wcześniejsze dwa mecze nigeria zagrała lepiej niż argentyna swoje pierwsze dwa.

No, ale zawsze się można #!$%@?ć, że boli dupa, bo przeszła.
  • Odpowiedz
@rzuf22: Przeciez wyraźnie widać, ze Ciebie boli. Jasne, ze argentyna zagrała totalny piach w tej fazie grupowej, nie będę temu przeczył. Ale chociażby po posiadaniu piłki widać, że to oni mocniej cisnęli Nigerię, która głównie liczyła na grę z kontry. To że pocisnęła na chwilę Argentynę - trzeba było wziąć oddech. Całe spotkanie brakowało argentynie celnego dośrodkowania, wyszły w ciągu tych końcowych 30 minut tak na prawdę dwa i z
  • Odpowiedz
wy jacyś #!$%@? jesteście? Człowiek postronny ogląda MS i widzi drukowanie a wy jakieś gimbo teksty wrzucacie i brak argumentów.


@utede: posłuchaj sobie komentarzy, dziennikarzy, sędziów, piłkarzy że takich karnych się nie gwiżdze, a już na pewno nie gwiżdze się takich jak pierwszy
  • Odpowiedz
@sielkunczik: jeden sędzia siedzi w studio od kilku meczów i słyszałem takie cyrki jak w meczu Meksyku pada brama po ewidentnym faulu a on kwituje „może z poziomu boiska był faul ale większość zawodników nie protestowala”. Dzięki za takich fachowców
  • Odpowiedz
@cienki137: przecież wyraźnie widać, że jesteś #!$%@? i wmawiawsz mi jakieś swoje fanaberie. Komentuje mecz, który #!$%@? mnie obchodzi. Argentyne widziałem w pierwszej połowie, mieli pare fajnych akcji, ale szału nie było. Nigeria w drugiej połowie przez większość dominowała, silny pressing zmusił ich do takiej sytuacji że mokebe dostał prezent w postaci karnego (który był śmieszny, no, ale to już pisałem wcześniej), po golu się już w ogóle pogubiła. Jakimś
  • Odpowiedz
@rzuf22: w tym meczu była gorsza i zasłużenie przegrała, deal with it. #!$%@? cię obchodzi ten mecz a wywalasz taki długi komentarz? ( ) spokojnie, to tylko nic nieznaczące spotkanie, nie?
  • Odpowiedz
@cienki137: rozumiem, że powyżej 128 znaków moge pisać tylko o spotkaniach, którymi się żywo interesuje i realnie kibicuje jednej z drużyn? Ciężko będzie, bo kibicowałem tylko polsce ;[
  • Odpowiedz