Wpis z mikrobloga

@utede: Gdyby Nigeria wygrywała i doliczył jedną to byś się nie zająknął, że był VAR dwa razy. Mascherano biegał z krwią i to błąd sędziego, ale gdzie tu widzisz drukarstwo, zszedłby na dwadzieścia sekund i koniec tematu.
@KapitanStuley: fanboj Realu. O #!$%@? jednak jesteś nienormalny. Wiedziałem ze jakieś manekiny Barcy/Messiego przemówiły xD @jakas1: karny miękki ale prawidłowy. Masa drobnych fauli puszczonych w pierwszej połowie na niekorzyść Nigerii i w decydującym momencie ewidentny karny puszczony.
@KapitanStuley: poza tym pierwszy karny wątpliwy. Taki sam jak na mistrzostwach w 2006 przeciwko Polsce. Taka sama sytuacja. A drugi karny? Nie widziałem, żeby był podyktowany mimo konsultacji VAR, która eksperci z wykopu kochają. Gdzie był karny? W tym, ze krzywym łbem nieczysto uderzył piłkę i trafił sobie w ręke?
@utede: #!$%@? jaki ewidentny karny? Bo przypadkowo po głowce piłka spadła mu na rękę, którą miał w tej pozycji w pełni naturalnie ułożoną? Z tego co słyszałem w takiej sytaucji nie ma mowy o karnym! A Nigeryjczyk co zrobił jak piłka mu pod nogi spadła? Zamiast sobie ułożyć i huknąć to wolał #!$%@?ć gdziekolwiek i ryczeć o karny.

Sorry, ale Argentyna grała lepiej i to ona zasługiwała na awans. Pierwszy karny
@KapitanStuley: coś ty się tak #!$%@?ł z tym "fanboj realu"? Ktoś ma inne zdanie niż ty, to od razu fanboj xD
@cienki137: wczoraj jakoś Cedricowi można było podyktować, więc jak to jest? A to, że pierwszy naciągany, tak, miałem niezłą beke jak go podyktował xD To, że mokebe miał 2 sytuacje "pewniaczki" i oczywiście musiał wszystko #!$%@?ć to też się zgodzę.

Ale ni #!$%@? się nie zgodze, że argentyna grała
@cienki137: Zajebiscie ze jest Var ale tym bardziej wkurza ze przechodzą takie walki jaki brak karnego i czerwonej dla Boatenga, gol Costy czy wczoraj brak ingerencji przy saniach Pique. @Rafi66: Błąd techniczny obrońcy i powinien być karny bo jak tak samo by ta ręka uratował na linii przed golem to tez by było Ok? Bo niefortunnie interweniował na naturalnie ułożona rękę? :]