Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie czy znajdę sensownego lapka do ~3tys. głównie do pisania, ew. czasem pogrania w jakieś niezbyt wymagające gierki. Zależy mi na dobrze trzymającej baterii (przy trybie oszczędnym - chrome/gmail/pisanie), dobrej wydajności (ssd to konieczność) i gabarytach, co najmniej 15 cali.
Myślałem o hp omen, ale lekko wykracza poza mój budżet, macie jakiś pomysł?
https://www.x-kom.pl/p/375343-notebook-laptop-156-hp-omen-i5-7300hq-8gb-1tb-win10-gtx1050.html
To mój dotychczasowy faworyt, po użyciu vouchera wychodzi mi jakieś ~3200 + ssd, który dokupiłbym w najbliższym czasie.
#pcmr #laptopy #kupnolaptopa #pomocy
radekkaka1 - Ciekawi mnie czy znajdę sensownego lapka do ~3tys. głównie do pisania, e...

źródło: comment_uF0UhSiPEK2pXfe7xFeocN3lUOvR4MpI.jpg

Pobierz
  • 12
@radekkaka1: ja połamałem 3 laptopy i od tej porty tylko thinkpad - wystarczy plecak lub torbę nie tak postawić i już klops ale jak uważasz - pójdą zawiasy albo coś i będziesz kombinować - sprawdź kwestie solidności mechanicznej.
@kaczor: W tym dream machines właśnie jest obudowa clevo - łatwa do zdemontowania, bez problemu można się dostać do wnętrza laptopa, co widzę jako ogromny plus w porównaniu do reszty gdzie trzeba przy tym solidnie kombinować