Wpis z mikrobloga

@Tremade szkalujemy. Za tą wypowiedź po meczu niech spierdziela na vipy #!$%@?ć krewetki i popijać winko, na miejscu Nawałki nie kazałbym się mu się już przebierać w dres na trening.
  • Odpowiedz
@Tremade: Napewno byl najlepiej przygotowany kondycyjnie, albo przynajmniej sprawial takie wrazenie bo #!$%@? chyba jako jedyny przez caly mecz a nie tylko pierwsze 30 min meczu jak zielinski. Bardzo niedoceniony pilkarz moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Tremade no imponował mi w #!$%@? i lubiłem go, mimo, że każdy zwracał uwagę, że nie potrafi się wypowiedzieć i składa zdania jak osiedlowy Sebek, ale teraz to ciężko stwierdzić szczerze mówiąc bo jak Nawałka na niego stawia, a ten potem #!$%@?, że nie umie zapamiętać dwóch taktyk i przez to przegrali to dla Mnie żenada, ci piłkarze marzą o wielkich klubach i nie wiem czym jeszcze, a nie potrafią zapamiętać dwóch
  • Odpowiedz
@majzter: o to mi chodzi, Rybus jest chyba jako jeden z niewielu osobą zdolną do konstrukcji czegokolwiek w tej kadrze, jego zaangażowanie w defensywie wykluczyło jego udział w ofensywie, przez co byliśmy tak nieudolni w atakach
  • Odpowiedz
@majzter: może nie chodziło mu o siebie, ale o cały zespół, który sprawiał wrażenie zagubionego, bez pomysłu na grę. A poza tym sa poprostu #!$%@? przygotowani, trzeba coś powiedzieć do mikrofonu więc chlapnał co chlapnał.
  • Odpowiedz
@Fran90: Być może, ja tam Rybusa lubie bardzo mi było żal jak nie jechał na euro 2016. Tyle że w tym co forsował nawałka to oni nie zagrali dobrego meczu od początku a zagrali 6 towarzyskich w takich wymysłach taktycznych.
  • Odpowiedz
@Tremade: tylko on i Lewy mieli jako takie sezony w klubach. Nikt, poza nimi, w składzie na Kolumbie nie był bez kontuzji/w dobrej formie/nie na ławce.
  • Odpowiedz
Nawałka na niego stawia, a ten potem #!$%@?, że nie umie zapamiętać dwóch taktyk i przez to przegrali to dla Mnie żenada


@kidflash: Ale jemu raczej chodziło o jego kolegów, którzy zostawiali go 1 na 2, 1 na 3...
  • Odpowiedz
@Tremade: Skopiuję swój wczorajszy komentarz, bo jak widać wykopowi eksperci, którzy oglądają piłkę raz na dwa lata wiedzą lepiej i szkalują Maćka.

Rybus ogarnia 3-5-2 bo w Loko grają tym systemem, z resztą on niczego nie zawalił. Jeśli przez pieć ostatnich lat grasz 4-4-2 albo 4-5-1 a na najważniejszy mecz w przeciągu kilku lat wychodzisz w eksperymentalnym ustawieniu, nie masz pomysłu na grę a wszystkie akcje ofensywne rozpoczynają się od lagi
  • Odpowiedz
@Tremade: piłka nożna to gra drużyny, złożonej z 11 chłopa...on sam zaprezentował się tak 3/10 ale główny wpływ na to miało przede wszystkim zaprezentowanie się kolegów w skali 0.5/10...nie wszystkich ale większości...
  • Odpowiedz
@Tremade: wielu dziennikarzy jedzie po Rybusie, a ja kompletnie nie wiem za co. Powiem więcej - nigdy mnie nie zachwycał i uważałem, że nie nadaje się do reprezentacji, a teraz zmieniłem zdanie.
  • Odpowiedz