Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A mirki mówili, że kobiety około 30 biorą kogo popadnie...
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
A mirki mówili, że kobiety około 30...

źródło: comment_Q3OYLCNG8FnhHQNHyxabXhc6fjiFjVsn.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?, a wy serio myslicie ze nie ma w zyciu nic gorszego niz bycie stara panna? Wieczny pocisk po kobietach bo maja wymagania, bo 30 lat i nikogo nie maja. Niektorzy maja w zyciu inne cele albo nie jest ich to jedyny, najwiekszy cel posiadanie kogos. Moze ona sama cos osiagnela i po prostu nie chce kogos kto np pracuje na budowie i co z tego? Jej zycie.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: A one są sensowne? Wiesz, ja mam wśród swoich rówieśniczek (czyli wg tabelki atrakcyjność +90) pełno lasek które uważają, że nie ma sensownych facetów lub są już zajęci, a tak naprawdę nie są nimi zainteresowani bo nie reprezentują sobą nic co by takiego przyciągnęło. Naprawdę mało znam facetów do 35 roku życia którzy są żonaci, a pracuje głównie z takimi mężczyznami, ta granica już dawno się przesunęła, ślub 20latka
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Problem w tym, że większość nie reprezentuje. Przyzwyczaja się, że dostaje wszystko za nic i wymagania z kosmosu. Oczywiście do stałego partnera, bo od czasu do czasu popuści pieroga dla jakiegoś Sebka xD
  • Odpowiedz
Dlaczego kobieta miałaby obniżać swoje wymagania w momencie kiedy sama z wiekiem reprezentuje sobą więcej i jest bardziej świadoma swoich potrzeb i oczekiwań?


@ImYourPastClaire: wszystko rozumiem, ma prawo, ale nie zastanowiło Cię nic w jej wpisie? Dla czego w wieku 29 lat szuka partnera na jakimś portalu randkowym? Nie zastanowiła Cię jej SKROMOŚĆ? Do tego postawienie w jednej linii wymagań lekarza i policjanta? Nie dziwię się, że jest sama, powiem
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Gratuluję oczytania, ale żeby dojśc do takich wniosków, że mężczyźni wolą młodsze wcale nie trzeba znać Red Pilla. Wiadomo wszystkie 24 latki to puszczalskie imprezowiczki niegotowe do życia. #!$%@?ło mnie na łopaty jak od argumentu o tym, że mężczynźni wolę młodsze kobiety (bo tak jest) doszłaś do momentu, gdzie opisujesz moje życie za parę lat i w jakiej to żałobie będę, bo nikt mnie nie będzie chciał. Jeszcze przed
  • Odpowiedz