Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A mirki mówili, że kobiety około 30 biorą kogo popadnie...
#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
A mirki mówili, że kobiety około 30...

źródło: comment_Q3OYLCNG8FnhHQNHyxabXhc6fjiFjVsn.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow:

Ale przecież 19 latka w większości nie będzie myśleć takimi kategoriami jak finanse (poza pewnymi wyjątkami, które zawsze się znajdą)


wchodzimy znowu w sferę dywagacji, ale mi się z kolei wydaje, że to jest okres kiedy częściowo odcinasz się od finansów rodziców i związek z dobrze sytuowanym partnerem może być trampoliną do sukcesu. Ale tak jak napisałem wcześniej - zwykłe teoretyzowanie, nie ma sensu tego dalej
  • Odpowiedz
wchodzimy znowu w sferę dywagacji, ale mi się z kolei wydaje, że to jest okres kiedy częściowo odcinasz się od finansów rodziców i związek z dobrze sytuowanym partnerem może być trampoliną do sukcesu. Ale tak jak napisałem wcześniej - zwykłe teoretyzowanie, nie ma sensu tego dalej ciągnąć.


Dobrze, że sprecyzowałaś "w tym wieku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@desensitization: Nigdy nie pomyślałabym, że związek miałby być jakąś
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: A ja mowie na podstawie swojego. Starasz sie przekonac wszystkich ze prawie nie ma dziewczyn ktore wybieraja sobie faceta 5+ lat starszego, a ja Ci mowie ze jest inaczej i sie mylisz.
  • Odpowiedz
@Quimeen: zalezy w jakim srodowisku. W malych wioskach i miastach wiek 19-20 to czas na szukanie meza. On ma byc zaradny i zarabiac a ona zajmowac sie domem wiec starszy i bogaty czemu nie
  • Odpowiedz
@Quimeen: A ja ci mówię, że większość poznaje się przez rówieśników i wiąże z rówieśnikami. Ja nie mówię, że nie ma związków z różnicą wieku 5+, bo to jasne że są. Ale jednak w tym wieku przeważają związki z rówieśnikami. I jasne są też dziewczyny które będą preferowały w związkach mężczyzn dojrzałych, starszych. Tylko że z moich obserwacji wynika, że takich dziewczyn jest zdecydowanie mniej. I tyle.
  • Odpowiedz
@Piotero1: Możliwe, aczkolwiek pochodzę z małej miejscowości a teraz mieszkam w bardzo dużym mieście. W mojej małej miejscowości dziewczyny które powychodziły za mąż w wieku 19-22 lata to były wpadki z - uwaga - rówieśnikami.
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: Masz racje, wiecej jest zwiazkow gdzie roznica wieku jest niewielka, ale zwroc uwage na jedna rzecz, to jest wpis o koncie na tinderze, wiec w tym kontekscie odpada poznawanie sie przez znajomych. Na tinderze faceci wybiora sobie mlodsza, bo po prostu jest tak samo latwo jak wybrac starsza a dochodza inne zalety. Mlodsze sa ladniejsze, naiwniejsze, mozna je sobie urobic pod siebie. Na tinderze 30 latka moze liczyc jedynie
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: ja tez pochodze z bardzo malej miejscowośći. Moja siostra, ktora ma 25 lat, byla zareczona ale ostatecznie teraz jest sama, jest tam uwazana za stara panne i przy jakis weselach bardzo czesto jest poruszany temat tego "a kto by taka stara chcial", "meza to w wieku 20 lat sie szuka". Moje znajome z tej malej miejscowosci byly zareczone w wieku 20-21 lat i to czesto z facetami starszymi o
  • Odpowiedz
@Piotero1: No ale widzisz ja pochodzę z małej miejscowości I w mojej małej miejscowości żadna dziewczyna w wieku 19-25 nie wiązała się z facetem starszym niż te 4 lata . Więc nic nie jest regułą tak na prawdę ani to co mówię ja ani to co mówisz ty. Bo oboje mówimy o swoich doświadczeniach/ znajomych/sąsiadach (teraz mieszkam w dużym mieście i też moje doświadczenia w tym temacie nie uległy zmianie)
  • Odpowiedz
Ale tak na zdrowy rozum, odrzuć brednie Wykopków.


@ImYourPastClaire: Chyba na chłopski rozum. To podejście odzwierciedla bambinizm życiowy. Życie nie jest "sprawiedliwe"(jeżeli takie jest twoje poczucie sprawiedliwości i to jest podstawą do intuicji prowadzącej do twojego stwierdzenia).

Można myśl zacytowaną przez opa napisać inaczej. Starsze kobiety (w okolicach 30ki i później) są ogólne, statystycznie mniej wartościowe na rynku matrymonialnym od młodszych kobiet(w okolicach 20). Jest to spowodowane tym, że młodość jest głównym czynnikiem atrakcyjności kobiet. Jest tak nie dla tego, że mężczyźni są szowinistami, ani nie dla tego, że boją się odpowiedzialnych kobiet, tylko jest to wynik działania
  • Odpowiedz