Wpis z mikrobloga

7815 - 30 = 7785

Rodzinna niedzielna wycieczka do doliny Turtmann, do jeziora i lodowca o tej samej nazwie.

Dolina Turtmann jest największą z niezamieszkałych dolin bocznych doliny Rodanu. Można stąd dojść do 2 górskich chatek: Cabane de Tracuit i Turtmannhütte, stanowiących bazę do wyjścia na kilka z najwyzszych szczytów Alp - Weisshorn i Bishorn.

Start z 600 m, podjazd asfaltem na 1900 m, potem kamienistą górską drogą na 2200 m, do jeziora i lodowca. Póki co rekord podjazdu z przyczepką.

manedhel - 7815 - 30 = 7785

Rodzinna niedzielna wycieczka do doliny Turtmann, do j...

źródło: comment_HDXMmqceSvuSvRitGwIgwtw5aYV2V0lp.jpg

Pobierz
  • 25
@Rivgen: ciężko poza asfaltem, na asfalcie daje radę, starczy jechać wolniej i można bardzo dużo metrów pod górę ciągiem zrobić (jeśli dziecko pozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Poza asfaltem na kamieniach musiałem kilka razy schodzić i pchać pod górą, nie tylko ze względu na nawierzchnię ale też śnieg, większość jednak udało się wjechać. Przyczepka Thule chariot cross 2. Bardzo stabilna na podjazdach i zjazdach, duża amortyzacja,
manedhel - @Rivgen: ciężko poza asfaltem, na asfalcie daje radę, starczy jechać wolni...

źródło: comment_G8icz2LdofhRxky9TupF1JCWUSSgGl7v.jpg

Pobierz
@manedhel: no dobra, co to za magia, że twój rower stoi bez nóżki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Blokuje się o dyszel przyczepki? Czy jak??( ͠° °)
@Blitzkrung: w trójkę, żona też podobnie jak ja sporty uprawia więc jak się da razem jeździmy. Teraz oczywiście mniej bo dziecko jeszcze nie ma roku, ale prędzej czy później będzie się wracać.

Syn kończy rok niedługo i zaczyna się próbować wspinać - w sumie to czekam żeby móc się powspinac z nim bo to będzie dużo szybciej niż rower czy snowboard.
manedhel - @Blitzkrung: w trójkę, żona też podobnie jak ja sporty uprawia więc jak si...

źródło: comment_rNc0ldAurIERAOMGA4OIhuRyz1b48qxl.jpg

Pobierz