Wpis z mikrobloga

@lolek32: Bo jak łuk nie idzie to się #!$%@?ć warto o cokolwiek.
A na serio @kluha666 ja tam problemu z łukiem nie miałem a diagnostyki auta często uczysz się samemu po zdaniu.
Mnie kompletnie motoryzacja nie interesowała póki nie zrobiłem prawka, po zrobieniu, zmieniło się to mocno.
@kluha666 nie wykonasz skrecania? Od tego to a nie chodzi o sam kształt. Wymiana koła jeśli poorosisz to instruktor ci wyjaśni. Założenie jest proste. Kolo wymienić samemu to nie jest wielki problem a nawet jeśli to ktoś ci może pomóc albo możesz mieć assistance. Skręcac za ciebie nikt nie będzie
@kluha666 Jadąc po łuku ogarniasz orientację w gabarytach pojazdu, regulujesz prędkość, rozpoczynasz w odpowiednim momencie manewr zmiany kierunku jazdy tak w przód jak i w tył co jest podstawowym dowodem czy jesteś zorientowany w obsłudze pojazdu w ruchu.
Wyobraź sobie wyjazd z ciasnych uliczek osiedlowych tyłem wśród innych zaparkowanych pojazdów. Przerabiam to kilka razy dziennie.
algorytm7007 - @kluha666 Jadąc po łuku ogarniasz orientację w gabarytach pojazdu, reg...

źródło: comment_EhawDz2836d2F1UOo5NFonh2fbWYLX2P.jpg

Pobierz
@kluha666: niech będzie wymiana koła, znam sytuację kiedy zamiast na progu ktoś lewarek ustawił obok i mu się dziura zrobiła, ale w innych sytuacjach to każdy samochód masz inny i tego sam się możesz nauczyć przed pierwszą jazdą własnym samochodem. W sumie nie wszędzie masz też koła, a i instrukcje są w samochodach.
@kluha666: Takiego manewru pewnie przez cale zycie nie wykonam
Co xD? Jazda po luku ma cie nauczyc trzymania sie jednego pasa ruchu. Rozumiem, ze cale zycie jezdzisz tylko prosto bez jakiegokolwiek ruchu kierownica :D. Nigdy nie skrecales na skrzyzowaniu i nigdy nie bedziesz? Nigdy nie jechales droga poza terenem zabudowanym, ktora zakreca? Czyli co? Po polu tylko jezdzisz czy jak xD... A mowia, ze 'marichuanem' nie powoduje dziur w mozgu.