Wpis z mikrobloga

Powoli przygotowuje się do rzucenia fajek,wczoraj chciałem sprawdzić swoją kondycję. Odpaliłem #endomondo i próbowałem się przebiec, po przebiegnięciu ~0.5km czulem się wykończony. Problem polegał na tym że obrałem sobie strasznie #!$%@?ą trasę gdzie miałem wbiec pod górkę. Dziś postanowiłem zmienić trasę i pobiegać "w kółko" po ścieżce w lesie. Wynik lepszy od wczorajszego 1,31km. Mnie to satysfakcjonuje, postanowiłem wziąć się za swoje zdrowie, praca przy komputerze, papierosy itd. Strasznie mnie zniszczyły jeśli chodzi o kondycje, boli strasznie jak przypomnę sobie ze za czasów gimnazjum potrafiłem biegać bez przerwy przez 45minut. #bieganie #wykopmotywuj #endomondo ##!$%@?
adronix - Powoli przygotowuje się do rzucenia fajek,wczoraj chciałem sprawdzić swoją ...

źródło: comment_bmjv8kpeAmkM7oGgZHcDehHnm2QNKyh6.jpg

Pobierz
  • 14
via Android
  • 1
@Pajac621 sprintem nie biegałem bo pewnie po 100 metrach wypluł bym płuca, jak napisałem dopiero zaczynam przygodę z bieganiem, nie wiem jakim tempem biec aby było najlepiej. Proszę wziąć też pod uwagę na to że jestem nalogowym palaczem i nie biegam na rekord prędkości tylko dla zdrowia.
via Android
  • 1
@Pajac621 jestem spokojny,wybacz jeśli odebrałes moja odpowiedź jako agresywna. Teraz zauważyłem że źle zinterpretowalem wskazówki w aplikacji i nie potrzebnie robiłem przerwę (xD) stąd też czas się trochę wydłużył. Jutro to poprawię.
@zakoo dzięki Mordeczko, zapraszam jutro po kolejny wpis na pewno będę się "chwalił" osiągnięciami. Motywuje mnie pisanie tutaj i dzielenie się efektami.

Aktualnie strasznie kaszle, czuje ze coś odrywa mi się od gardła. Ale serio jestem z siebie dumny =)
@adronix: taka rada: strasznie #!$%@?. Zwolnij. Trzymaj tempo na początek koło 6-7min/km. Zobaczysz, że będziesz mógł przebiec więcej. A poza tym tak jak piszą wyżej, zacznij od marszobiegów/interwałów z marszobiegami.
via Android
  • 2
@perrymaniak
@viljuska
Mój rekord to 25dni bez tego cholerstwa ale niestety pokonało mnie i nie dałem rady dojść nawet do miesiąca.
Teraz postanowiłem że czas z tym skończyć , aktualnie mam warunki do tego aby biegać wśród zieleni co bardzo fajnie wpływa na samopoczucie, nie muszę się krępowac że ktoś mnie zobaczy bo w pobliżu nikt nie mieszka. Za jakis tydzień powrót do miasta ale i tam dam radę i wieczorami będę
via Android
  • 2
@Grzemaart no właśnie na początku jakoś szybko tracę energię i później nie daje rady biec dalej, jutro pobiegne wolniej, w takim samym rytmie ale postaram się wydłużac dystans z dnia na dzień. Jak pisałem wyżej biegać mam gdzie i nie muszę się o nic martwić, oby tylko motywacja nie zginęła, stąd też te moje posty na Mirko bo motywujecie bardzo. Dzięki!