Wpis z mikrobloga

@John_Fitzgerald_Kennedy Nie wiem czemu ludzie głosują na 2002 rok, #!$%@? mecz z Koreą, próbowali ratować honor meczem z Portugalią u zakończyło się to klęską. Jednak mecz z USA to było dla mnie, top 5 meczów naszej kadry w XXI
@John_Fitzgerald_Kennedy w 2006 r. w meczu z Niemcami nasi dali z siebie 120%, a Boruc dokonywał w bramce cudów - przegraliśmy, bo po prostu byliśmy znacznie gorsi piłkarsko. W 2012 r. graliśmy o awans do samego końca. W 2008 r. chociaż zremisowaliśmy 2 mecz. A więc zostaje 2002 i 2018 r. - ciężka decyzja, ale teraz mamy lepszych zawodników niż wtedy, więc wygrywa 2018.
@GrochenMochen: Pamiętam bardzo dobrze... Dla mnie obecne porażka to szczyt kompromitacji. W 2002 graliśmy dobrze, pierwszy mecz z gospodarzem wiec no... drugi z Portugalią, w 2006 również nie najlepiej ale z klasą, Niemiecka machina nie rozgromiła nas 3:0. Teraz w dwóch meczach pokazaliśmy może jakieś 20-25 minut gry z jajem, z jakąś taktyką podejściem do piłki, reszta to kopanie do przodu i liczenie na ten cały "kręgosłup"... Jeśli w meczu z