Wpis z mikrobloga

Hej. Szukam gier planszowych w które można grać lokalnie (dwie osoby na jednym komputerze)

Wypróbowałem:
Kilka wersji GO- żadna nie informuje, że to już koniec ruchów
Warcaby- albo nie ma opcji gry na jednym PC, albo animacje są sprzed 20 lat i ruch pionkiem trwa z 10 sekund.

Myślałem o TableTop Simulator, ale wolałbym by gra nie dawała mi możliwości wykonania niedozwolonego ruchu.

Szukam też raczej prostych gier na jakieś 5-30 minut rozgrywki podobnych do GO i warcabów. Mam nadzieję że Mirki z #grybezpradu sie nie obrażą na mnie

#kiciochpyta
  • 20
@William_Adama: Nieprawda. Właśnie odpaliłem "bombelsy" na dwóch graczy, a premium nie mam. Tylko do niektórych gier stół założyć mogą użytkownicy premium (np Zagubione miasta, list miłosny itp)
@KakaowyTaboret: Jeśli dopuszczalny jest Android albo iOS to może Polytopia? Całkiem fajna strategia, dość proste zasady. Przyjemnie gra się w kilka osób. Turowa, po swojej turze przekazujesz tablet kolejnej osobie. Tury nie trwają długo, więc nie ma dużo czekania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KakaowyTaboret: BTW na Tabletop jest teraz promocja na Steam. Cebula wygląda następująco. Kupujesz 4-pak i sprzedajesz resztę gifów na Alledrogo, możesz na tym przyciąć na tyle, że twoja sztuka finalnie wyjdzie cie za grosze bo normalnie w 4paku sztuka teraz to 27zl.