Wpis z mikrobloga

Na głównej krytyczny wpis o diecie pudełkowej. Istotnie niezbyt okazałej. Pod spodem standardowe wykopowe komentarze ze studenckiego generatora kulinarnego: porażka, w tej cenie to ja mam 20 litrów grochówki i opakowanie Sagi, starcza na 3 tygodnie...

No to po kolei:
1. "Kupiłam 30-letnie czinkłeczento za 3000 (od chłopaka #pdk ) i coś klekocze"
Ano klekocze, i klekotać będzie. W branży cateringów dietetycznych, jak Pan Janusz powiedział, panuje wolny rynek. Biorąc najtańszy, trzeba się liczyć z tym że kurier przywiezie zestaw przypomniający posiłki w szpitalu powiatowym w Sosnowcu.
2. Nie, 35 zł za catering to nie jest dużo. To dolna półka. W Warszawie cena przeciętnego obiadu (jednego posiłku) w knajpie.
3. Bajania o 40% zniżki należy oczywiście między bajki włożyć. Puchatku to nie rabat, wcinasz prostacki marketing.
4. Warto wyzwolić się z czokoszokowej mentalności i inwestując w catering "przepłacić" te 10 czy 20 złotych za lepszą alternatywę. To cena paczki fajek - na które dziwnym trafem studentom i zarabiającym minimalną (bo średniej - jak wiemy z wykopu - nie zarabia nikt) zwykle nie brakuje.
5. Dla porównania - dzisiejszy zestaw 2000 kcal z Nice To Fit You. Jednego z droższych, ale też z jednego najlepszych - głównie dzięki temu że każdego dnia w apce wybrać można jeden z 3 (najtańsza opcja) do 5 (na wypasie) wariantów przy każdym posiłku (czyli w opcji "na wypasie" 5x5 - 25 potraw do wyboru łącznie). Potraw do tego fantazyjnych, wartościowych i zróżnicowanych. A jeśli 55-70 złotych dziennie to za dużo, można iść w catering tańszy, ale wciąż świetny - np. MaczFit. Warto.

Zdjęcie wyszło tak sobie, dla ciekawskich:
1. Frittata z wędzonym łososiem i szparagami, pumpernikiel
2. Panna cotta z musem waniliowym
3. Chilli con carne z ryżem (wygląda jak wygląda, a smakuje jeszcze lepiej)
4. Kurczak w sosie sojowo-imbirowym z batatami
5. Canneloni z kurczakiem i żółtym serem

#gotujzwykopem #kuchnia #jedzenie #dietapudelkowa #dietasportowa #jedzzwykopem #cateringdietetyczny #dieta
Dutch - Na głównej krytyczny wpis o diecie pudełkowej. Istotnie niezbyt okazałej. Pod...

źródło: comment_dWnQB8DsvRRMzibTYGPnT0ksFO9bJp8G.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Dutch: mnie z kolei w tym cateringowym szale najbardziej #!$%@? fakt, że produkują masowo opakowania plastikowe, a tym się już żaden warszawski koks nie przejmie i jeszcze to wyrzuci do odpadów mieszanych ( ͠° °)
  • Odpowiedz
zestaw 2000 kcal z Nice To Fit You.


@Dutch: 1500zł/msc jakbym chciał na to przejść, gdzie obecnie wydaję jakieś 500zł. Nie wiesz czy robią jakieś promocje, nie wiem, na pierwszy miesiąc czy tydzień żeby spróbować? :P
  • Odpowiedz
@foxbond: jest dużo ofert na Grouponie. Próbowałem MaczFit i Fresh Me, MaczFit był znacznie lepszy, tak jak @Dutch powiedział ;] Płaciłem jakoś między 50 a 60zł dziennie za wersję wege, standardowy był chyba tańszy. No i w Warszawie, w innych miastach też chyba taniej
  • Odpowiedz