Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crosshairs: Uważam, że fanatyczne wyznawanie idei prawicowych niesie równie niebezpieczne konsekwencje co lewicowych. Lewicowe mogą grozić kryzysem ekonomicznym lub migracyjnym, a prawicowe niesłuszną dyskryminacją, wzrostem ubóstwa, czy chociaż zacofaniem technologicznym
@TynkarzCzwartejSciany No to dawaj przykład gdzie ta skrajna prawica funkcjonowała, że podajesz takie bzdurne przykłady, bo ja wiem że obecnie zacofanym technologiczne krajem jest np korea północna z komuchami na czele, albo byłe zsrr. Chiny też.

Teraz sobie wstaw w to samo poprzednie zdanie wzrost ubóstwa. Pasuje? Ojej...

A może teraz podaj mi przykład takiego prawdziwego skrajnie prawicowego państwa?
@Crosshairs: Jak napisałeś o patrzeniu 10 minut wprzód to pomyślałem, że mówimy o partiach w Europie. Skoro mowa o takich państwach na świecie to przypadki skrajnej lewicy (komunizm) zawsze są tragiczne. Z kolei skrajnie prawicowe państwo nigdy jeszcze nie powstało, choć myślę że najbliżej do takiego krajom arabskim. Narzucona religia, brak szacunku za inny kolor skóry, hermetyczność względem świata, ogromne rozwarstwienie społeczeństwa (szejkowie a reszta społeczeństwa) i ograniczanie praw całym grupom