Wpis z mikrobloga

Część pierwsza

Jester oderwał plecy od śmietnika, o który się opierał.

-Gav, Anonim, Infantor!!! Widzicie tego leszcza, co zgarbiony do sklepu #!$%@?? Po browar pewnie idzie, albo drożdżówki kupi. Tak, czy siak trzeba go skroić, kasę pewnie ma, a jak nie to mu siatkę zabierzemy. – Cztery mroczne typki ze złowieszczymi uśmiechami wyszły z rzucanego przez śmietnik cienia i rozproszyły się w tyralierę. Jester zakręcił trzymanym w prawej dłoni łańcuchem od motorynki, bacząc aby reszta bandy zauważyła jak wymiata.

-Łapcie gnoja jak tylko wyjdzie ze sklepu, jak będzie uciekał przede wszystkim wydrzyjcie mu reklamówkę, to priorytet. – Przywódca przystanął nagle, jakby cos mu się przypomniało.

– Gdzie jest Mahjong? – Przepity wzrok Jestera spoczął na pomniejszych członkach złomowego gangu?

Anonim pierwszy nie zdzierżył przekrwionego spojrzenia szefa. – Ona, ten, tego, pilnuje tej wanny co ją w nocy #!$%@?śmy z ogródków działkowych. – Wszyscy wiedzieli, że samozwańczy przywódca nie znosi wytykania utraty pamięci. Na efekt nie musieli długo czekać.

- Jakich ogródków do #!$%@? nędzy. Pamiętam, tylko jak urwałem zjeżdżalnię od tej ślizgawki na placu zabaw. Nie będą gówniarze już mi hałasować pod oknami.

-Później jeszcze szef nasikał do piaskownicy i nasypał piasku w łożysko karuzeli, mówiąc że to dla dobra kraju – Nieśmiało wtrącił Infantor.

Gniew wodza osiedlowych banitów osiągnął apogeum.

Co zrobi Jester?

Czy ukarze nieposłusznych podwładnych?

Czy Gav, który do tej pory się nie odezwał, powie jakiekolwiek słowo? A może jest niemy?

Czy gramwmahjonga upilnuje żeliwną wannę, na którą łasi się konkurencyjny gang?

O wszystkim dowiecie się w następnym odcinku!!!

#piszzwykopem #grobokop #pijzwykopem #pijzgrabarzem

@anonim1133: @JesterRaiin @gav: @gram_w_mahjonga: @infantor:
  • 9
@GraveDigger: No ależ doprawdy. :]

Tak po prostu jest jak się z podłej dzielnicy pochodzi - człowiek w mordę dostaje pół życia, to się uczy odszczekiwać, a później agresji nie można ot tak sobie wyłączyć całkowicie. Giętki kabel w izolacji służący mi jako broń ledwie z dziesięć lat temu przestałem nosić. ;p