Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde nie dostanę się w tym roku tam gdzie chcę na #studia i wpadłem na GENIALNY pomysł studiowania matematyki xD. Nie pisałem rozszerzenia więc może być ciężko ale podobno na wszystkich kierunkach technicznych i tak matematyka jest na takim samym poziomie a progi niższe. I tu pytanie czy taka osoba jak ja z podstawą matematyką dałaby radę skończyć te studia zaocznie ciężko pracując i próbując nadrobić zaległości z rozszerzenia? Oczywiście najpierw będę próbował i tak studiować to co mnie interesuje ale jak się nie dostanę to dobry plan b czy raczej odpuśić, zna ktoś kogoś takiego albo sam był?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiłosnaMarzycielka: Dobry pomysł. Matematyka nauczy cię logicznego myślenia i poprowadzi się we wspaniały świat liczb, widzenia zależności między zjawiskami, które cię otaczają i nie podejrzewasz, że są między sobą skorelowane. Może nie być łatwo, ale da ci wiele satysfakcji i zadowolenia.

Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to nie polecam jeśli nie byłeś nigdy zajawiony matematyką. Do tego nie kierowałbym się wpisem koleżanki wyżej o etrapezie bo to chyba tylko przechodzi na polibudzie gdzie po prostu masz się nauczyć liczyć całke potrójną, a nie dogłebnie zrozumieć czym ona jest i dlaczego to w ogóle ma prawo bytu. Studia matematyczne to zupełnie inna matematyka niż ta w liceum, ludzie którzy kochali matematyke w liceum często się
  • Odpowiedz