Wpis z mikrobloga

#wino #alkohol muszę kupić wino najlepiej słodkie, pół słodkie ale nie wytrawne. W związku z tym ze jestem facetem to się nie znam a pewnie #rozowepaski lepiej orientują się na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chodzi mi o jakaś burżuazję ale typu carlo rossi. Możecie polecicie jakieś wino? To ze zdjexia się nadaje? Chce żeby różowej smakowało
N.....N - #wino #alkohol muszę kupić wino najlepiej słodkie, pół słodkie ale nie wytr...

źródło: comment_13M9eCRZ0g3ZY1TOaFqNA2y7MbPgsrLy.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesli wino do degustacji i rozluznienia przed zblizeniem to polslodkie. Slodkie nadaje sie tylko do turbocoli.
Polecam rozowe - jest delikatne i nie czuc gdy kopie ;) 15zl/butelke to minimum a optymalnie to 20-30zl. No chyba, ze Cie stać na wino za 300...
Jaka firma? Jeden uj, byle butelka byla ladna xD
Imo carlo rossi jest tragiczne
  • Odpowiedz
  • 0
@NickciN Mogen David z takich podobnych cenowo, jest chyba pare wersji smakowych - poki co probowalam blackberry i pomegranate i byly dobre i slodkie :D
  • Odpowiedz
@NickciN: zdecydowanie ten żyd z tych dwóch będzie lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dowolnym alkoholowym, chociaż jeden smak występuje rzadko (nie pamiętam który bo tak samo słodki jak pozostałe).
  • Odpowiedz
  • 0
@NickciN na pewno widzialam w Piotrze i pawle i Carrefourze.
A jakbys mial dostep do Makro to polecam Saperavi, polslodkie gruzinskie tez mega dobre, choc nie tak slodkie jak Mogen( ͡° ͜ʖ ͡°) jedno z lepszych w tym przedziale cenowym :D
  • Odpowiedz
@NickciN muszę być z tobą szczery, nie znam dobrych win z segmentu słodkich i pół słodkich. Ostatnio próbowałem lekko musujące białe moscato ale było tak słodkie, że wypiła je moja kobieta, a ja nie mogłem się zmusić. Jeśli będziesz potrzebował coś wytrawnego to uderzaj śmiało, ekspertem nie jestem, ale swoje wypiłem i myślę, że laikowi mógłbym doradzić. Pamiętaj, że wino trzeba dobrze opakować, fajnie jakbyś znał szczep winorośli z jakiej zrobione
  • Odpowiedz