Wpis z mikrobloga

Mam pytanie co do martwego ciągu. W 4 i 5 serii sztanga wypada mi z rąk. Zacząłem korzystać z chwytu mieszanego, ale czuję, że jestem przechylony trochę w jedną stronę i nie chce za bardzo z tego rozwiązania korzystać. Zmniejszyć ciężar, zmniejszyć ilość powtórzeń? Paski to ostateczność
#silownia #mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@Nikic21: normalnie paski zakładaj jak serie robocze mają cierpiec przez słaby chwyt, nie rozumiem #!$%@?, że paski osłabiają chwyt, jak mam robić serie 150kg bez pasków, a robić 180 z to nie mam się nad czym zastanawiać
  • Odpowiedz
@Nikic21: Nie wiem jak tutaj ludzie podchodzą do tego ale ja osobiście w sumie nigdy pasków nie używałem. Rozwalałem sobie łapy, powstawały odciski, łapy twardniały i byłem w stanie później robić więcej powtórzeń albo zwiększyć ciężar.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@polish95 raczej przejmuję się tym że narazie mam 105kg a chwyt puszcza. Już od 95 było ciężko ale jakoś dawałem radę. Nie wiem jakie mam maksy bo ciągle progresuje, ale już tak "zmarnowałem" kilka tygodni bo dążyłem aby 5 serii było czystych bez spalenia powtórzeń.
@AnonimoweLwiatko a miałeś tak że siedziałeś kilka tygodni na tym samym ciężarze bo chwyt padał? @Masterczulki a od jakiego ciężaru używałeś pasków?
  • Odpowiedz
@Nikic21 kup se te paski i juz. Chwyt Ci się wyrobi z czasem. Jak już to trzymaj sztange podczas rozgrzewki bez pasków na ostatnim powtorzeniu trochę dluzej. Cwicze martwy tylko w paskach i jakoś 170 kg nachwytem dam radę podniesc. Nie ma się przejmować takimi #!$%@?. Na zawody się nie wybierasz, nie ma co kombinowac.
  • Odpowiedz