Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zmarł mój ojciec.. był moim przyjacielem, mentorem, wychował mnie i spędził mnóstwo czasu. Wszystko mu zawdzięczam.
Staram sie być silny na codzień, przed mamą, rodzeństwem. Wydaje mi sie, ze oni tego potrzebują. Poplakuje sobie po nocach, i jedyna osoba której sie żale to moja, już ex, dziewczyna.
Stało się to niedawno więc te 4 dni jestem zamulony.
Dziewczyna nawet nie przyjechala... ok, ma sesje, studiuje daleko, a i tak wracać miala niedługo. Jakoś nie mialem nawet czasu na żal.
Chcialem jej sie wyzalic, po opowiadac historię związane z tatą. Pierwsze dwa dni ok. Trzeciego juz miala humory "ile mozna".
I wczoraj, czwartego dnia dostałem kolejny cios. Opowiadalem jej jakies historie, wspominalem go pisząc, że dobrze, ze juz nie cierpi.. ona to zignorowala i wyslala mi jakąś parke na instagramie i napisala "patrz jacy słodycy". Coś we mnie pękło, nie wyzywalem jej, ale napisalem, ze to niezbyt na miejscu teraz. Zaczęła się mała kłótnia, która przerodzila się w to, ze ona powiedziała mi przez telefon, ze to koniec miedzy nami. Że ona nie potrzebuje tak slabego faceta, który sie tylko uzala(pare dni...) nad sobą. Zostawila mnie przed pogrzebem, w zalobie. Wszystko się nawarstwilo, czuję sie okropnie. Stracilem dwie bliskie mi osoby. Bo jak jej teraz wybaczyć? Chociaż i tak nawet nie próbowała sie skontaktowac...
Jest mi tak cholernie ciężko. Tęsknię za swoim tatą, a dziewczyna, która była ze mną dwa lata okazala się zwykłą piz#ą...
#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #smierc #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Andrzeju, nie denerwuj się. Dostałeś szansę uwolnienia się od złej kobiety ( pewno za kwartał zacznie podchody powrotne jak z bolcem C jej nie wyjdzie) więc zaczynaj na nowo, jako tabula rasa i wykorzystaj ten czas dla rodziny i siebie przede wszystkim

Ty gdybyś wyskoczył z podobnym tekstem po kolejnym dniu opłakiwania przez nią zgonu jej Matki byś został rozszarpany pazurami i zmieszany z gównem na całe województwo od nieczułych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro mi Mirku, trzymaj się i wiedz, że po takiej fali gówna w życiu może być tylko lepiej z dnia na dzień. Jeśli nie masz z kim pogadać i ciężko Ci to będzie znieść nie wstydź się uderzyć do psychologa - z taką pomocą będzie znacznie łatwiej i efektywniej nawet niż po rozmowach z przyjaciółmi czy rodziną.
Moje kondolencje i powodzenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mega współczuję, miałem podobną sytuację. Jeśli z Tobą zerwała w trudnych chwilach, to gwarantuje Ci, że nie była Ciebie warta. One oczekują od nas wsparcia i zapewnienia bezpieczeństwa, a same są tylko silne przy słabym facecie i ich wsparcie trwa maksymalnie dzień-dwa i potem szukają ucieczki. #!$%@?ć je prądem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: duzy % obecnych kobiet to zwykłe szmaty bez empatii i współczucia dla innych.
Trafiłes na taką głupią #!$%@? , dla której liczy sie tylko jej własna dupa a facet wg niej ma być samcem alfa i chadem bez uczuć .
Dla takiej musisz być maczo , samcem alfa , okazać słabość i jeszcze płakać to żenada i całkowicie nie męskie zachowanie.
Taka ksiezniczka ma w dupie problemy partnera, masz koło
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko a potem się żali jeden z drugim na mirko, że jest emocjonalnym wrakiem. Udawajcie dalej samców alfa to będziecie jeszcze zdrowsi psychicznie xDDD Kiedy trzeba to można udawać twardego np. w sytuacji kryzysowej w której trzeba działać, ale nie kurna kiedy ci umiera jedna z najbliższych osób w rodzinie do jasnej cholery, bądźmy ludźmi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wznawiaj kontaktu z nią, skoro w taki okrutny sposób udowodniła, jak bardzo jest obojętna na Twoje cierpienie. Nie warto nawet rozmawiać z takimi osobami. Życzę Ci powodzenia, Mirku. Na pewno jeszcze spotkasz kogoś, kto będzie dla Ciebie prawdziwym przyjacielem, na dobre i na złe. :-)
  • Odpowiedz