Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #rzeszow mam do was pytanie. Orientujecie się czy w Rzeszowie da rade znaleźć prace 'na czarno'? Dostalem sie na taki zajebisty staz na ktorym bede chodził przez 2 lub 3 dni w tygodniu przez 3miesiace. Reszta tygodnia wolna.(nie moge miec podpisanej żadnej umowy w czasie trwania tego stażu,wiec tylko 'na czarno wchodzi w grę) No i dlatego średnio mi sie opłaca przez większosc czasu siedzieć tutaj bezczynnie( do domu mam ok 150 km, wiec dojazdy raczej tak srednio się opłacaja.) Gdzie moge uderzyć, wiecie coś moze? Nie zależy mi na kasie tylko o to żeby wypełnić czas,bo dostaje pierd... jak siedze i nic nie robie :D
A jeśli nie da rady to myslicie ze bardziej opłąca się siedziec tutaj przez 4 lub 5 dni czy zjeżdać co tydzień do domu i wydawać wtedy 40zł na bilety?

#pytanie #kiciochpyta troche #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
@Aysorth jak to jest z jakiegoś projektu to może tak być, najlepiej jakby się zapytał koordynatora tego stażu, czy może sobie gdzieś na zlecenie dorobić.