Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest dziwne jeśli odmawiam rodzicom dziewczyny pomocy w remoncie który może trwać 1-3 dni?
Ja rozumiem pomoc im ale to tak która mi zajmie pół godziny do godziny, no maksumalnie 2h. No ale żeby pracować po kilka godzin dziennie przez ileś dni za frajer to chyba trochę przesada, dziewczyna ani jej rodzice nie zareagowali w jakiś dziwny sposób ale mam przeczucie że odczuwają jakieś żal o moją odmowę.

Myślicie że dobrze zrobiłem?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania to tylko dziewczyna czy narzeczona ? Ile czasu razem ? Nic nie wspominali o gratyfikacji ?

Trzeba sie szanowac wiadomo, ale tez brac pod uwage ze zwiazek to nie jest spolka handlowa. Moze cos tam kiedys wspominales ze moglbys sie tym zajac albo mowiles jak to zrobic i podchwycili temat
@AnonimoweMirkoWyznania: no, jak dla mnie trochę tak bo czasami działa to tak, że za kilka lat oni będą za frajer czasami bawić Twoje gówniaczki :D a nawet jeśli nie, to uważam, że pomoc w rodzinie (nawet przyszłej) jest jednak ważna. czy trzy dni to dużo? no może, ale zawsze mógłbyś przyjść tylko na jeden dzień. no dla mnie to dziwne, ale ja zostałam wychowana tak, że pomoc rodzinie jest zawsze w