Wpis z mikrobloga

@elo490500

#!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominam o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też biorę. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noszę do roboty


O chui złamany xD co za pasożyt biurowy :D
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12

@murdoc: i w uk i w polszy, wszyscy lali do umywalki, a ty mi tu z patolą wyjeżdżasz xD


Na rozprawie mąż tłumaczy sądowi dlaczego chce rozwodu:
- moja żona to brudas i fleja. Wraca człowiek zmęczony z roboty - graty wyrozrzucane od wejścia. W kuchni syf, sterta garów w zlewie - nawet się nie ma gdzie odlać...
  • Odpowiedz
Co ja tu czytam xD U mnie tylko to z drapaniem jajec, wąchaniem swoich skarpet i wycieraniem benka papierem dla
i d e a l n e j suchości, ale #!$%@?... lanie do zlewu? A cała jeszcze bardziej #!$%@? reszta to mam nadzieję że to nie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: nie wiem, nigdy tego nie robiłem i wydaje mi się to w #!$%@? niehigieniczne, tam się przecież kładzie naczynia
równie dobrze jak nie chce się iść do kibla (a trzeba) można nasrać do miski po zupie bo "i tak ją przecież umyjesz", dafuq
  • Odpowiedz
@Krafti: ale wiedz że w moczu znajdują się inne ustrojstwa, nie tylko bakterie definiują że coś jest zdrowe lub nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I wolę srać i szczać do kibla jak człowiek. Szczanie do zlewu kojarzy mi się z sowieckim sołdatem z jednostek drugiego rzutu, co zlew widzi pierwszy raz w życiu i nie wie do czego złuży a z nocnika #!$%@? gulasz, no offence
  • Odpowiedz