Wpis z mikrobloga

Opem Vectrą C\Signum 3.2 V6

czy ktoś montował zestaw sztywnego sprzęgła


@Zielony34: to nie czasy E36, ze dwumasa w benzynie jest dla komfortu.

Polecam tekst jaki kiedys wrzucil Zlomnik:

Pan Sławek – białostocczanin z urodzenia, a warszawiak z wyboru – ciężko pracował na zmianę samochodu. Najpierw miał Malucha, potem 125p, potem Astrę I z której był bardzo zadowolony, a od 2008 r. – Astrę II 1.7 DTI. Właściwie nie sprawiała mu
to nie czasy E36, ze dwumasa w benzynie jest dla komfortu.


@bidzej: V6 ma wyższą kulturę pracy od 4 cylindrów. Ja rozumiem, że skrzynia może być bardziej narażona na uszkodzenia, ale pytam, bo chciałem wiedzieć, czy ktoś może już taką operacją przeprowadzał. Dwumasa w Z32SE jest cholernie ciężko dostępna i piekielnie droga a interesuje mnie kombi, którego nie kupię z 1.8, bo to porażka na tę mase samochodu. Mnie nie interesują
@blackphoenix: montowali ze względu na wysoki moment obrotowy i ochronę skrzyni biegów. Potrzebuję cholera kombi a przesiadam się z 2.0 130KM i nie chciałbym wsiadać do czegoś słabszego. Autem latam głównie w trasy.
@4517974 diesla nie chcę na oczy widzieć. Ani to dynamiczne, ani oszczędne, ani tanie w utrzymaniu.

2300 + sprzęgło + robota i masz około 4000zl. Pewnie kupię od razu że dwa zestawy używane. Nawet używki wytrzymaj w benzynie dłużej, niż w ON.