Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
ogólnie to dla mnie politechnika to sława chwała i w ogóle nie dla plebsu i debila takiego jak ja
więc zaczęłam przeglądać informator żeby się zdołować jeszcze bardziej gdzie debilu ty się tu pchasz no i liczę sobie punkty na każdy kierunek po kolei i okazuje się że może wcale nie jestem takim debilem, bo na niektóre bym miała szansę się dostać XDDD

jak chcecie to możecie wybrać mi 2 kierunki (bo tyle można po taniości) na które w ramach prywatnego eksperymentu mogę złożyć i zobaczyć czy mnie przyjmą

a ja idę się dowartościowywać dalej hehe

#gownowpis #dziewczynynapolitechniki #hehe #cojarobie #wincyjtagow #studbaza
  • 27
@mis_gownozjadek no tak z tym, że w mieście tym bardziej chcą wykształcenia, a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić, studia mnie nie ciągną, ale wszyscy hurrr bez studiów jakichkolwiek nie masz teraz nic
w sumie fakt, bo w większości ofert pracy nawet za najniższą jest wymagane wyższe wykształcenie, bez znaczenia jakie byleby było, co mnie osobiście śmieszy xDD
chciałabym mieć jakieś studia.
byłam teraz rok na pedagogice i wyszłam stamtąd
@gfgfgfa studia to tylko papier, potwierdzający że uczyłaś się przez 5 lat o czymś co może być przydatne. A ogólnie pracodawca potrzebuje pracownika z jakimiś umiejętnościami. Najpierw zastanów się porządnie co chcesz w życiu robić, później zacznij to robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gardzefantastyka ale że w tym roku czy w którym
bo w tym koleżanka się próbowała dostać i była na logistyce 400 w kolejce na rezerwowej XDD
zarządzanie i inżynieria produkcji jakaś jest, zwykle zarządzanie też
ekonomia to URz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jan0l: tego się boję, a że jestem tchórzem który w dodatku w siebie nie wierzy to skończy się na tym że pójdę do roboty na taśmę ()