Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm:
Jak ktoś napisze że na pc są cziterzy/piraci - jest to na pewno 99% ludzi, pcmustardrace kupuje kompa za 10k i nie ma kasy na gry itd.
Jak ktoś napisze że na konsoli są cziterzy/piraci - to jest sprawa marginalna, bardzo mało ludzi tak robi, nie znasz się itd.

Uprzedzam, bardzo znośny komp do FHD 60FPS już za 3k na luzie wchodzi.
P.S. dowód anegdotyczny odnośnie że ty nie spotkałeś
@Kiedys_Mialem_Fejm: Oczywiście, że jest znacznie więcej cziterów na pc niż na konsoli. Równocześnie granie na konsoli też ma wady, jak np. problem osób używających myszy i klawiatury, przez co zyskują dość znaczną przewagę nad ludźmi normalnie grającymi na padach. Jest to dość powszechne szczególnie na wyższych rangach, także nie wychwalałbym konsol pod niebiosa xD
@Christophy: Aż zrobię ankietę na tagu #xbox #ps4 bo gościu nie wiesz co piszesz xD
@Greggo: Ja #!$%@? poruszam problem cziterów i oczywiście gówno argumenty jak na jakiejś wojence między platformowej bo ktoś śmiał źle napisać o metalowej skrzynce. Nie mam nic do pciarzy po prostu sam zrezygnowałem bo mnie denerwowali cziterzy
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ale przecież w kwestii cziterów przyznałem Ci rację, więc nie wiem o co spinasz xD. Napisałeś, dla czego przeszedłeś na ps4, a ja napisałem dlaczego ja bym tego nie zrobił, normalna dyskusja.

PS. w kwestii jakichś wojenek pc-konsole jestem zdania, że nie ma co się ograniczać i najlepiej mieć obie platformy, także no, nie rób ze mnie jakiegoś bojownika jednej ze stron.