Wpis z mikrobloga

@Domownori: amazfit bip, ostatnie ładowanie 29 maja, zostało mi 14%, tętno mi mierzy co 10 minut, połączony z telefonem od 6 do 23, powiadomienia, smsy itp włączone, parę razy GPS włączałem i dużo się bawiłem bo pierwszy smartwatch;-)
  • Odpowiedz
@Domownori: Na pewnie nie polecam opaski krajowej Unitry na chinskich patentach.. Postawilam na rozwoj naszej firmy...i wszystko śmigało dopoki nie zrobiłam aktualizacji po której cały soft się uziemił. Niestety musiałam robić reklamację.
  • Odpowiedz
@maniel: prawdę powiedziawszy to usnąłem i obudziłem się na końcu sesji, ale innej
puściłem sobie coś w stylu guided meditation/hypnosis 4 cleansing chakras a budzę się i leci coś w stylu hypnosis gone wild z reddita, loszka dyszy w słuchawki; jak zaczęła mocniej pokrzykiwać orgazmicznie to się obudziłem xD
  • Odpowiedz
@Domownori:

1. lenovo watch 9, jest to klasyczny zegarek z funkcjami smart, które wymieniłeś - cena ok 80zl

2. Xiaomi Amazfit w wersji Bip 200zl i tej drugiej (bardziej sportowej) za 300zl. Swoją drogą żałuję, że te zegarki nie powstały wcześniej, bo bym wersję sportową chętnie kupił. Niestety, posiadałem juz zegarek z pozycji 3:

3. Polar M400, cena ok 500-600zl, klasyczny zegarek sportowy z gps i pomiarem pulsu z klatki piersiowej
  • Odpowiedz