Wpis z mikrobloga

Hej, z tydzień temu ktoś mnie na mikroblogu zapraszał na jakieś forum gdzie Mirki grają w #dcs Hornetami czy coś, pisałem że mnie nie interesują strzelanki, wole latać w p3d/fsx, ale sobie zainstalowałem i mnie wciągnęło, teraz nie mogę znaleźć tego wpisu, gdzie to forum, kto zapraszał i jakie tagi?(i czy warto kupować A10 na początek by sobie taniej polatać, czy też wszyscy latają na F18? Dzięki:)
#dcs #symulatory
  • 12
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: A jeśli chodzi o samoloty - to już Twój wybór. Planując misje umieszczamy zadania dla każdego typu statku powietrznego, ludzie latają na wszystkim co się da. Ja latam głównie na A-10C, bo go znam bardzo dobrze i jestem wiele z nim zrobić, nie lubię zaś myśliwców, a hornet (beta) na razie jest "tylko" myśliwcem. Jak dodadzą snipera, pavewaya, jdam i mavericka to będę testował. Ale warto zauważyć, że horneta ma
  • Odpowiedz
@GildiaOrg: @szymoker: @epll: @szymoker: Dzięki za pomoc, dopiero odpisuję bo byłem zajęty cały tydzień, mam jeszcze trzy pytanka:

1. mam Ryzen 5 2600X i kartę 1060 6GB na dysku ssd, to powinno starczyć, ale tylko 8gb RAMu, klatek niby generuje 60-100 ale są sekundowe zwiechy co kilka minut, plus gra się wysypuje co godzinę, to ze zwiechami to podobno brak RAMu(googlowałem że gra jest ramożerna). Nie wiem o
RabarbarDwurolexowy - @GildiaOrg: @szymoker: @epll: @szymoker: Dzięki za pomoc, dopie...

źródło: comment_gmpi1Nn8w1zzOEP9HDQYing7CpdWcZCX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
1. mam Ryzen 5 2600X i kartę 1060 6GB na dysku ssd, to powinno starczyć, ale tylko 8gb RAMu, klatek niby generuje 60-100 ale są sekundowe zwiechy co kilka minut, plus gra się wysypuje co godzinę, to ze zwiechami to podobno brak RAMu(googlowałem że gra jest ramożerna). Nie wiem o co chodzi z tym crashami, system świeży, komp nowy, sterowniki nowe, inne gry śmigają, ma ktoś jakiś pomysł?(silnik dalej szumi ale obraz
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy:

czwarte pytanko, czy mogę grać z wami na becie ze steama, czy zakupy ze steama można odpalać na zwykłym kliencie ?


warto to sprawdzić - załóż konto na stronie dcs i spróbuj dodać klucze (jeżeli już masz). Dziś zakupowane klucze chyba działają tylko w jednym miejscu, ale ja mam paroletnia A-10C która działa i tu i tu... Pamiętaj, że wersja steam ma obsuwy - u nas wszyscy latają na standalone
  • Odpowiedz