Wpis z mikrobloga

Przeżywałem już różne sukcesy naszych sportowców, od Małysza, przez siatkarzy do lekkoatletów. Były polskie drużyny w europejskich pucharach. Byli Polacy w finale LM, LE. Repra grała fajne eliminacje, wygrane z Portugalią, Niemcami. Było fajne Euro. Ale na ten dzień czekałem #!$%@? całe #!$%@? życie. Polaki rodaki na najważniejszym turnieju. Za mojego życia grali tylko na 2 mundialach, zawsze kończyło się kompromitacją, tragedią i dramatem.

Zasnąłem po 2, od 5:35 się przebudzałem. Jestem gotowy. Jest stres ale wiedziałem, że będzie. No nic. Dawać. Już. Ten. Mecz.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #mundial
  • 12
@szymeg7: dla mnie wazne sa przyjazn, milosc, odnajdywanie siebie

Pilka nozna to emocje, zdrowe i piekne ale jednak to tylko rozrywka. Gdyby to bylo mega wazne to wpadalbym w ciezkie dolki psychiczne po przegranych Polakow ;)

I zeby nie bylo, tez bym bardzo chcial zeby dzisiaj wygrali, kocham ten klimat kiedy reprezentacja wygrywa
@szymeg7: miałem sie nie nakręcać, ale kurde nie da sie. Balkon od kilku dni biało-czerwony, piwa w lodowce, ekipa do kibicowania juz skrzyknięta, błogosławieństwo od zaraz-żony tez, a w głowie tylko „Polska gola!”
@szymeg7: W sumie ciekawe, że tak do tego podchodzisz. Niby faktycznie MŚ największy, najważniejszy turniej, ale dla mnie osobiście ME są tak samo ważne i prestiżowe. Takie same emocje odczuwałem podczas ostatniego Euro. Nawet nie wiem czy nie większe, bo tam droga do strefy medalowej była krótsza i wydawała się prostsza, niż tutaj.