Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrze komu sie to zmarło, wpisuje #xxxtentacion w google a tam połowa newsów o tym że bił swoją kobiete a druga połowa o tym że był uzależniony od dragów xD Wchodze w jakiś losowy numer a tam

I'm like bitch, who is your mans?, aye

Can't keep my dick in my pants, aye


No faktycznie, jak widać zginął prawdziwy szopen młodego pokolenia i bardzo chłopaka szkoda xD


#rap
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LIPTOON: ale co ty mi podajesz, za jakiś skrajny przykład? xD Od czasów rock n rolla to młodzież napędza muzykę i od tamtych czasów starsze pokolenie ma problem z muzyką młodego pokolenia bo gust muzyczny wyrabiamy sobie w młodym wieku i to muzyka z tego okresu zostaje z nami przez całe życie, są nawet badania to potwierdzające
https://www.nytimes.com/2018/02/10/opinion/sunday/favorite-songs.html
kilkadziesiąt lat temu palono płyty Elvisa bo też podobno demoralizował, Bitelsów słuchały
  • Odpowiedz
mial kryminalna przeszlosc i byl typowym murzynskim gangusem ale przemyslal swoje, przesiedzial swoje i gosciu sie diametralnie zmienil


@ActiveekHere: Koleś miał 20 lat i zdążył prowadzić gangsterskie życie, odsiedzieć swoje, zmienić się, poruchać i poćpać żeby mieć o czym nagrywać i jeszcze umrzeć, taa. Trzeba być naprawdę ograniczonym, żeby nie kumać, że obecni rapusie to marketingowe p-------i. Bierzemy murzaja co ukradł czipsy, robimy p------ą fryzurę, tatuujemy mu morde, ubieramy na
  • Odpowiedz
Biber też jest zapewne światłem w tunelu dla nastoletnich dziewczynek, dobrze wiedzieć że także chłopcy z gimnazjum mają swojego idola xD


@kulaty: Co to k----u wiesz w ogóle o Bieberze poza zamierzchłymi czasami jego hejtu? xD Proszę, miliard wyświetleń i masz rap. Muzyka jest po to, żeby się nią bawić i spróbować różnych rytmów, a przede wszystkim cieszyć się trochę życiem zamiast być zgorzkniałym gościem bazującym na uprzedzeniach.
XpedobearX - > Biber też jest zapewne światłem w tunelu dla nastoletnich dziewczynek,...
  • Odpowiedz
Od czasów rock n rolla to młodzież napędza muzykę i od tamtych czasów starsze pokolenie ma problem z muzyką młodego pokolenia bo gust muzyczny wyrabiamy sobie w młodym wieku i to muzyka z tego okresu zostaje z nami przez całe życie, są nawet badania to potwierdzające


@ShadyTalezz: Generalnie się z tym zgadzam ale nowe pokolenie rapu jak dla mnie to totalna szmira. Nie powiedziałbym że tylko młode pokolenie jest wyznacznikiem
  • Odpowiedz
@LIPTOON:

Nie powiedziałbym że tylko młode pokolenie jest wyznacznikiem tego czego warto słuchać a czego nie

nigdzie nie napisałem, że jest tego wyznacznikiem ale to oni napędzają przemysł muzyczny i to oni za 20 lat będą płakać na następny gatunek, że kiedyś to była muzyka

Generalnie się z tym zgadzam ale nowe pokolenie rapu jak dla mnie to totalna szmira.

dokładnie to samo mówiono o punk rocku, o gangsta rapie,
  • Odpowiedz
dokładnie to samo mówiono o punk rocku, o gangsta rapie, o edm i o każdym gatunku chyba, który w pewnym momencie stał się popularny. Jest pełno fajnego rapu, więcej niż kiedykolwiek bym rzekł bo gatunek się niesamowicie rozrósł więc mówienie, że całe nowe pokolenie rapu to szmira jest dla mnie niepoważne.


@ShadyTalezz: Mało podoba mi się newschool, bełkotanie do dziwnego bitu, nadmiar autotune i teksty o gównie. Co jakiś czas
  • Odpowiedz
@LIPTOON:

Mało podoba mi się newschool, bełkotanie do dziwnego bitu, nadmiar autotune i teksty o gównie.

no widzisz a mi się to wszystko podoba, chociaż jakiś czas temu byłem tego samego zdania co ty ¯\_(ツ)_/¯ Polecam posłuchać Young Thuga, który sam mnie do ostatniej fali przekonał a wszystkie te elementy w pewnych utworach posiada, mimo tego od jego muzyki się po prostu nie można oderwać bo jego rytmika, melodyjność i
  • Odpowiedz