Wpis z mikrobloga

@Axelio: Jak przegrają to znaczy że Polska piłka jest nadal 100 lat za murzynami. Nie znam się na piłce aż tak,ale 50% tej drużyny to jeden zawodnik o nazwisku (jakże by inaczej) Lewandowski.
  • Odpowiedz
@mateusza: Krakać to ja rok temu krakałem jak kolega z pracy (zapalony kibic) mówił o finale - ja wtedy powiedziałem,że dobrze będzie,jak dzięki Lewandowskiemu reprezentacja wyłamie się ze schematu 3 meczy:
mecz otwarcia,mecz o wszystko,mecz o honor. Powiedział,żebym nie bluźnił.No ale nawet w meczu kwalifikacyjnym się nie popisali.A przypomnę - przez ten czas mieli rok.I przegrali.Z Senegalem.

Niestety Kolumbia to Ameryka Łacińska a to jest kontynent,gdzie grają na naprawdę dobrym poziomie (już nie mówiąc o tym,że tamtejsze kartele mogą przekupić albo zastraszyć naszych piłkarzy reprezentacji),a i Japończycy sroce spod ogona nie wypadli więc... Pożyjemy zobaczymy,ale na pewno nie będzie łatwo.

@Bandurek : nie trzeba być znawcą,wystarczy przeżyć choć odrobinę ponad 30 lat i mieć znajomych którzy emocjonują się tymi meczami.Niestety - historia Polskiej piłki nożnej jest jaka jest.Od lat 90-tych naprawdę sensownych zawodników z których można skompletować drużynę nie ma - a samym Lewandowskim meczów
  • Odpowiedz