Wpis z mikrobloga

Z wczorajszych 2 kuponów jeden na plus: https://www.wykop.pl/wpis/32783105/z-racji-tego-ze-rynek-krypto-ciagle-czerwony-a-w-t/

Szkoda, że Serbia nie straciła na początku gola, bo rożne również by weszły. Musieliby atakować, tak jak Niemcy czy Brazylia pod koniec spotkania.

Na drugim kuponie zgodnie z założeniami. Mitrovic oddał więcej celnych strzałów od Milinkovica-Savica i Neymar od Gabriela Jesusa. Dzisiaj lecimy dalej.

Na pierwszym kuponie Lukaku z większą ilością strzałów w światło bramki od Hazarda i Kane więcej strzałów od Sterlinga. Dlaczego?

Belgia od początku powinna narzucić tempo i warunki gry. Spodziewam się sporej ilości ataków z dużą liczbą dośrodkowań. Jak dośrodkowania - to Lukaku. Najwyższy, najmasywniejszy w polu karnym przeciwnika. Hazard powinien być dzisiaj odpowiedzialny za napędzanie akcji, szukanie prostopadłych piłek, ewentualne dośrodkowania. Za Lukaku przemawiają również stałe fragmenty gry. Jeśli ktoś będzie miał uderzyć piłkę po dośrodkowaniu z rożnego to właśnie on. Spodziewam się również kilku strzałów Hazarda z dystansu, ale mogą być one niecelne.

W mojej opinii z Kanem bardzo podobna sytuacja jak u Belgów. Jeśli ktoś ma wykańczać sytuacje wśród anglików to zdecydowanie będzie to Harry. Spodziewam się rozpędzonego, kreującego akcję ofensywne Sterlinga, który będzie wykładał piłkę na 5-10 metr. Nie wydaje mi się, aby miał on dzisiaj przewyższyć Kane celnymi strzałami. Wydaje mi się, że dużo częściej będzie szukał partnerów z zespołu do wykończenia akcji.

Oba typy w ako. Kurs łączny: 3.13

Na drugim kuponie:

Przynajmniej jeden celny strzał Sona. Jeśli nie piłkarz Tottenhamu, to kto ma wziąć odpowiedzialność za oddawanie strzałów na bramkę szwedów? Korea, tak samo jak inni uczestnicy Mundialu, nie przyjechała tutaj na wycieczkę. Jak pokazują dotychczasowe wyniki - kompletnie nikt nie stoi na przegranej pozycji, a dla niektórych może być to jeden jedyny mundial w życiu, więc motywacja przeogromna. Już w rozgrywkach ligi angielskiej, Son pokazał jak wszechstronnym jest zawodnikiem. W mojej opinii jeden celny strzał to całkowite minimum tego zawodnika. Przy okazji - nie przewiduję łatwej przeprawy Szwedów, a jeśli miałbym ryzykować to już bardziej w kierunku Korei.

Przynajmniej jeden celny strzał De Bruyne. Jeden z najlepszych zawodników ubiegłego sezonu w lidze angielskiej. Spodziewam się wielu stałych fragmentów gry, szczególnie przy faulach na Edenie Hazardzie. Do wolnych powinien podchodzić De Bruyne. Dodatkowo często potrafi znaleźć się w polu karnym jako klasyczna 10 zamykając akcję swojego zespołu. Tak jak pisałem wcześniej - dużo akcji oskrzydlających belgów i ewentualne wybicia panamczyków na 16 metr. To idealne okazje do oddania strzału dla De Bruyne.

Oba typy jako ako. Kurs łączny: 1.96

Oba kupony gram równą stawką.

Następne kupony będę tagował dodatkowo #mundialzestanislawem żeby było to wszystko jakoś uporządkowane.

#bukmacherka
sstanislavvv - Z wczorajszych 2 kuponów jeden na plus: https://www.wykop.pl/wpis/3278...

źródło: comment_42cnitpc8uIrt7j23WBy82PApnJ50yLn.jpg

Pobierz
  • 1
Lukaku 2-1 Hazard
Kane 2-0 Sterling

kurs 3,13 ++

na drugim kuponie niestety obaj po 0 strzałów. Szkoda rzutów wolnych, które Son i De Bruyne mieli z bliskiej odległości, ale cóż...

ważne, że się pomnożyło

na chwilę obecną:

3,47 ++
2,8 --
3,13 ++
1,96 --

wszystko gram równą stawką 1 mɃ, czyli jakieś 6,5$ na kupon. Jutro odpale 3 kupony :)