Wpis z mikrobloga

Ruszamy z tagiem #wykopoweseriale. Dzisiaj będziemy oceniać serial "Breaking Bad" z lat 2008-2013. Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w czwartek - zajmiemy się wtedy serialem "Przyjaciele" z lat 1994-2004.

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
AurenaZPolski - Ruszamy z tagiem #wykopoweseriale. Dzisiaj będziemy oceniać serial "B...

źródło: comment_V8XYrHEmyau68VWKgUJWsoFIepC7Btdy.jpg

Pobierz

na ile oceniasz ten serial?

  • 1 3.9% (173)
  • 2 0.8% (37)
  • 3 0.8% (37)
  • 4 0.8% (37)
  • 5 1.7% (77)
  • 6 2.3% (101)
  • 7 3.6% (163)
  • 8 8.1% (364)
  • 9 20.1% (902)
  • 10 57.8% (2586)

Oddanych głosów: 4477

  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wozyack: 2 pierwsze sezony były dla mnie bardzo męczące, trochę nudne a trochę irytujące (co chwile musieli coś głupiego o-----ć xD). ale znajomy przekonał mnie że w 3 sezonie w końcu wypływają na szersze wody i akcja nabiera tempa. no i w sumie było warto się przemęczyć.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: odcinek the fly to j----y majstersztyk. Ogladajac serial pierwszy raz myslalem ze Skyler jest najbardziej w---------a osoba na swiecie. Ogladajac serial po raz drugi stwierdzam iz to byla osoba dbajaca o domowe ognisko


@rappanadziadzi: Wystarczy na chwilę postawić się na miejscu Skyler i po prostu staje się jasne, że działała logicznie a Walter był fiutem któremu ego w----------o poza skalę. Jasne, Walter też działał logicznie i wybierał
enron - >@AurenaZPolski: odcinek the fly to j----y majstersztyk. Ogladajac serial pie...
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: tak jak ktoś wcześniej napisał, serial pozostawia po sobie pustkę. Absolutny kosmos, najlepszy serial jaki widziałem.

A skończyłem jakiś miesiąc temu.

@przeciwko78: no zakończenie rozwala i nie pozostawia żadnych wątpliwości... i jest idealne, bo wszystko inne by było sztuczne i bez sensu. Ale bywały chwile, gdy po prostu przewijałem bo dłużył się albo niemożebnie w------ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze były odcinki, gdzie
  • Odpowiedz
@enron: ogladajac serial perwszy raz kibicowalem walterowi, przez co strasznie w-------y mnie osoby ktore stawaly mu na drodze. Ogladajac serial po raz drugi obserwowalem Walta przez pryzmat tego kim sie stal na koniec serialu. Okazalo sie ze od poczatku chodzilo mu tylko o niego
  • Odpowiedz
przedostatni i ostatni sezon najlepszy, przynajmniej akcja ruszyła z kopyta. Najbardziej wkurzały mnie w tym serialu strasznie przeciągane sceny w których nic się nie działo
  • Odpowiedz
@Wozyack pierwszy sezon mi też nie podchodzil, to jeden z tych seriali co z sezonem jest lepszy
Przemiana bohaterów, kminy, zawiązywanie sie akcji
Na obecna chwile spokojnie moge dac 10
  • Odpowiedz