Wpis z mikrobloga

##!$%@? #patologiazewsi #patologiazmiasta #zalesie

Znacie ten trend na wspólne konta na #facebook ?. Na przykład "Grażyna i Janusz Kowalscy", Sebastian i Dżesika Malinowscy". Mam kilku znajomych na facebooku i póki co wszyscy reprezentują sobą ten sam poziom:
1. Rodzi się nowy gówniak - pierdyliard zdjęć na dobę przez rok.
2. Rocznica ślubu - rozmazane fotki ze ślubu z komórek znajomych, bo na fotografa żal im było wyłożyć.
3. Kupili sobie nowe auto! "Hurra, nasze nowe passeratti ma tylko 15 lat".
4. Regularne wpisy w stylu: "ma ktoś może porzyczyć stuwe do niedzieli?", "Kupiem szafe", "Spszedam pżewijak"
5. Zero pasji, zainteresowań. No #!$%@? nic! No chyba, że leżakowanie i obalanie browarów na działce.
6. "Wakacje nad Bałtykiem! ale jesteśmy opaleni, a jaki wielki kawał plaży sobie rano ogrodziliśmy parawanem"
7. W domu obowiązkowo meblościanka i ława jak 60 lat temu, bo rodzice i dziadkowie tak mieli.

Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby chociaż troszkę inteligentni znajomi mieli takie wspólne konto. Zawsze są to ludzie, którzy w szkole fartem ślizgali się z klasy do klasy, nie wykazywali ani grama inteligencji do tego stopnia, że nawet nie mogli nauczyć się na pamięć materiału na klasówkę. W szkole poza Arka Gdynia #!$%@? świnia (faceci) i telenowel (kobiety), nie mieli żadnych innych zainteresowań.

Boże, jak mi żal takiego #!$%@? umysłowego.
  • 2