Wpis z mikrobloga

@Reynald Niet ale Dizla mogr sprzedać, 3.0 d z 220 koni i 480 nm lekko ponad 6 s do setki z.automatem gm co był produkowany na 380 nm xd ale skrzynia bez zarzutów, wymieniany w niej płyn i przezemnie i wszesniejszych uzytkowników. Auto miało dzwon kiedyś, ale jest sprawne a silnik jest w super kondycji, troche mnie juz ten gruz kosztował. Ale dał mi wiele od siebie też.
@kirukisu: Diesel w automacie to jest strzał w stopę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obracam się w środowisku bmwijczyków i nie znam ani jednej osoby której automat nie padł w dieslu XD

@ElectroNICK: Nie wiem czy to opłacalne, z 12 tysiącami to ja chyba mogę kupić w dobrym stanie jedynie e46, już nawet e36 za tyle nie kupię ładnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElectroNICK: wystarczy zrobić chłodzenie, hamulce i część zawieszenia i wychodzi lekko 6-7k, a tu mówie tylko o rzeczach które na 99% będą do zrobienia na start, pytanie co wyjdzie dalej? no chyba że chce wkładać tanie zamienniki i po 10k km wymieniać je znowu, z autopsji nie polecam tego rozwiązania ( ͡° ͜ʖ ͡°)