Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 4:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień trzeci za nami. Ogłaszam SUKCES. Wczoraj był pierwszy, większy test alkoholowy. Wyszedłem z ekipą na miasto i robiłem za kierowcę. Od 22 organizm już krzyczał, żebym położył się spać, ale dałem radę! Przemyślenie z wczorajszego dnia - trzeba kłaść się wcześniej, organizm nie daje rady bez 8 godzin snu.

A - no i mamy pierwszego obserwatora tagu - @samot

Dzisiaj zapowiada się piękny dzień pełen sportu. Pompki zrobione, ręce już mi odpadają, mózg krzyczy, żebym sobie odpuścił jeden dzień, ale jedziemy i nie zatrzymujemy się. O 10 piłeczka, także będzie ruch! Trzeba zrzucić oponę! JEDZIEMY!

---------------------------------------------------------------------------

MIESIĄC WYZWAŃ - NAJBLIŻSZE ROZLICZENIE 13 LIPCA.

ZASADY:
1. Codziennie wstaję o 6.
2. Codziennie z rana 50 pompek.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Co najmniej 3 razy w tygodniu gotowanie w domu obiadu do pracy.
5. Co najmniej 3 razy w tygodniu rowerem do pracy.
6. Żadnych niezdrowych fastfoodów.
7. Żadnego alkoholu.

WPIS ZAWSZE O 7 RANO.

Tło motywacyjne:
Przytyłem 8 kilo przez ostatnie pół roku.
Byłem u lekarza - mam problemy z nadciśnieniem, trzeba się ogarnąć.
Nie umiem się motywować, znalazłem jednak jeden sposób, który na mnie działa - uderzanie w moje ego. Mianowicie, mówię wszystkim, że coś zrobię, ogłaszam to znajomym, rodzinie i tak dalej, potem głupio mi się poddać, bo przecież ja zawsze daję radę.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#gzresrobiforme #gownowpis #motywacja #detoks
gzres - ...:::DZIEŃ 4:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień trzeci...

źródło: comment_nHIxptuEDPu22ZrqJn5VWNz0ZvGxmaG4.jpg

Pobierz
  • 17
@gzres: Trzymam kciuki.
Ode mnie to zero słodyczy i słodzenia herbaty. Wiadomo jedynie do kawy z cukrem można przymknąć oko. A zamiast tego to owoce zjadać, aby uzupełnić glukozę ( ͡° ͜ʖ ͡°)