Wpis z mikrobloga

Jak pozbyć się gołębi z balkonu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trafiły się nam gołębie twardziele, które nie boją się szeleszczących worków, ani odbijających światło płyt ( ͡° ʖ̯ ͡°) siedzą na balkonie nad nami i okazyjnie nas odwiedzają żeby się wysrać, bo nic innego nie potrafią. Póki co szukamy legalnego sposobu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #gorzkiezale #golebie
kicioch - Jak pozbyć się gołębi z balkonu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trafiły się nam gołębie twardz...

źródło: comment_udUJ84xXKguGSehjnD0IiUxHreelTCVO.jpg

Pobierz
  • 86
@125ccfurii: Jak zbudować siatkę w balkonie, który nie jest zadaszony? Śmiesznie by to wyglądało :) Nie mówiąc już o kosztach (balkon ma prawie 10 metrów długości i mały tarasik)
@Deykun mam trzy kruki na balkonie, do tej pory cały był obsrany. Powiesiłem jednego jakby latającego i dwa stojące na barierce. Teraz mam najwyżej dwie kupy tygodniowo. Tak więc u mnie działa.
@lorek123: Na razie balkon jest w remoncie i niektóre rzeczy muszą tam być ale masz w 100% rację - kilka rzeczy się pojawiło na balkonie i to był ich pierwszy dzień u nas. Te rzeczy za kilka dni znikną i gołębie też pewnie trochę odpuszczą ale za rok planujemy już tam mieć jakieś meble balkonowe i nie chcemy powtórki z rozrywki.
@Huczek: Na razie mam beton na który idą płytki