Wpis z mikrobloga

wy nie potraficie nawet raz na pół roku zmienić opon


@Troester: #!$%@?, moja nawet ogarnia rozmiar wycieraczek i klocki hamulcowe. A jak złapie kapcia to ma Assistance i nara.
  • Odpowiedz
@Aaciak: w ogóle takie gierki są fajne, pamiętam że mi i siostrze mama potrafiła dawać podobne zadania jak zostawaliśmy sami, za małolata, w domu. Na końcu znajdowaliśmy na przykład nową kasetę VHS z bajkami :D. A weź przekonaj dzieciaki żeby coś porobiły w domu "normalnie", w takiej formie to zabawa, "normalnie" - przykry obowiązek. Tak samo z siostrą na którąś rocznicę rodziców zrobiliśmy taką gierkę. No i sam jednej różowej
  • Odpowiedz
@Troester: Szkoda, ale na pewno szybko się zorientują, że mają do czynienia z leniem który oczekuje, że będą mu służyły. Z samej sympatii do osoby z którą jestem nie pozwoliłabym żeby facet odwalał 100% domowych obowiązków. Dziwę się, że ci nie wstyd.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: bo nie potrafią zrobić tego co mężczyźni, a nie działa to w drugą stronę, takie są fakty, ja nie wyskakuje z gadką "a wcale nie bo moja ciotka pracuje w warsztacie i umie więcej od ciebie jeśli chodzi o mechanikę samochodową"
  • Odpowiedz
@Troester: gdzie ja wspomniałam o równouprawnieniu? Ja napisałam tylko, że wstyd jest siedzieć i grać w grę i zostawiać sprzątanie swoich syfów dziewczynie kompletnie jej nie pomagając. Totalne buractwo, a ty się jeszcze tym szczycisz. Życzę powodzenia, ciekawe jaka frajerka da się w to wkręcić. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 20
Nie kłóćcie się z typem. Widać że mu matka wszystko pod nos podstawia i gacie pierze skoro ma takie zdanie o kobietach jakie ma.
  • Odpowiedz