Wpis z mikrobloga

@Troester: a jak potrafię podjechać do wulkanizatora, zmienić koło, wycieraczki, dolać oleju, płynu do spryskiwaczy, odpalić samochód z kabli, skosić trawę, pomalować płot, umyć coś myjką ciśnieniową i posługiwać się papierem ściernym to już mogę wymagać od faceta dzielenia codziennych obowiązków domowych czy jednak mi nie wolno, bo baba do ściery?
  • Odpowiedz
  • 0
@nocnica: pewnie że tak, normalni ludzie po prostu sobie mówią "hej, ogarniesz to i to?", ewentualnie "ogarnij to i to". Żadnego kretyńskiego chowania padów.

OP powinien pójść do sklepu kupić jeszcze jednego i zupełnie olać ten list.

i normalni ludzie to wtedy robia, ja tu widze taka sytuację, ze op siedzi, gra w fife i nie robi nic, a cały dom jest na głowie dziewczyny ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Panciooo: Musisz okazać dominację typie - poskładaj pranie, umyj naczynia, a jak już odzyskasz pady to wypierz i rozwieś wszystko jeszcze raz i #!$%@? z powrotem wszystkie naczynia, niech wie kto tu rządzi.
  • Odpowiedz
  • 5
@Panciooo: Jeśli to nie zarzutka, to jest to tak żałosne i prymitywne... rodem z memów z Tumblra. Ja bym taką głupią pindę szybko oduczył takiego zachowania. Ty się jeszcze tym chwalisz...


To tylko bordo mogło napisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
opon w samochodzie nie zmieni bo przecież nie potrafi, a zresztą to przecież nie jest zadanie typowo dla kobiet :)


@Troester: przecież prawie żaden facet też tego (dobrze) nie zrobi, takimi rzeczami zajmuje się wulkanizator
  • Odpowiedz