Wpis z mikrobloga

Panowie jaki trening najlepszy zeby pompa zostala jak najdluzej? Jednorazowa sytuacja wiec moge sie lekko przetrenowac, maly ciezar duzo powtorzen czy duzy ciezar i duzo serii z mniejsza iloscia powtorzen? Cwiczenia izolowane na maszynach czy wielostawowe na wolnych ciezarach? Zawsze robilem fbw 5x5 wielostawowe bo mialem w dupie pompe a dobrze ciezary wchodzily tyle ze pompa raczej mala co mi nie przeszkadzalo

#mirkokoksy #silownia
  • 14
  • Odpowiedz
@Sztarbo: dieta to w moim przypadku omijanie syfu i jedzenie na oko, nie chce mi sie liczyc kalorii ale wiem ile mniej wiecej trzeba zjesc bo pare razy staralem sie wszystko wyliczac, z supli mam tylko cm3 kreatyny
  • Odpowiedz
@Wypieracz:

Panowie jaki trening najlepszy zeby pompa zostala jak najdluzej?


Po co ?

Zawsze robilem fbw 5x5 wielostawowe bo mialem w dupie pompe a dobrze ciezary wchodzily tyle ze pompa raczej mala co mi nie przeszkadzalo


I bardzo dobrze, powinieneś to robić dalej

dieta to w moim przypadku omijanie syfu i jedzenie na oko, nie chce mi sie liczyc kalorii ale wiem ile mniej wiecej trzeba zjesc bo pare razy staralem
  • Odpowiedz
@kacperpzn: #!$%@? po co, po gówno bo chce być nabity jednego dnia i tyle ciężko to zrozumieć? nie interesuje mnie w jaką pule trafiam, są efekty siłowe i wizualne i mi z tym dobrze, nie będe stać z wagą przy robieniu kanapek, brałem monohydrat przez 3 lata po czym przestawiłem się na jabłczan i widzę lepsze efekty możesz sobie gadac że to nie możliwe ale mało mnie to interesuje różnica w
  • Odpowiedz
@Masterczulki: a co to ma do rzeczy gdzie idę xD wykop w pigułce, #!$%@? na siłownie ponad 3 lata, miej w dupie czy jest pompa czy nie, chcieć raz wyglądać bardziej nabity to przylezie banda wykopków i ci będzie #!$%@?ć swoje mądrości xD
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Ok ominąłem, że jednorazowa sytuacja.

Dicho i #!$%@? xD

To wtedy lecisz odrobinę mniejszym ciężarem, więcej powtórzeń (~10) i kilka serii. Do tego dowal na koniec treningu izolacje na łapska/barki i będziesz bysior.
  • Odpowiedz
@Wypieracz:

#!$%@? po co, po gówno bo chce być nabity jednego dnia i tyle ciężko to zrozumieć?


no i po co się sapiesz ?

nie będe stać z wagą przy robieniu kanapek, brałem monohydrat przez 3 lata po czym przestawiłem się na jabłczan i widzę lepsze efekty możesz sobie gadac że to nie możliwe ale mało mnie to interesuje różnica w cenie jest praktycznie żadna i bedę sobie przepłacać na czym
  • Odpowiedz
@kacperpzn: napisałem że przepraszam za spine, wiem że niby od większej ilości powtórzeń jest pompa ale tylko z teorii bo nigdy się w temat nie zagłębiałem więc wole się dopytać. kwestie mono i jabłczanu wole pominąć, nie mam ochoty się kłócić niech każdy kupuje to co mu się podoba.
  • Odpowiedz
@Wypieracz:

Ok, spoko.

No to tak jak pisałem robisz mniejszy ciężar/więcej powtórzeń i zjedz sporo węglowodanów tego dnia, a najlepiej już jedz ich więcej dzień/dwa wcześniej. Możesz kupić sobie jeszcze przedtreningówkę (np. próbkę za kilka zł), która będzie zawierać w sobie cytrulinę/argininę - te suplementy wspomagają/zwiększają pompę.
  • Odpowiedz