Wpis z mikrobloga

@Funky666: ale benzyny drozsze znacznie sa ()

Byla kiedys sliczna biala Veloce rocznik 2012 120km za 46tys, moglem szarpnac budzetem ()
  • Odpowiedz
@tajek: Są droższe, ale dla mnie to żaden powód, żeby je drogo kupować - chyba że 1.75 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Giulietta to nie auto dla przedstawiciela handlowego, które tłucze 300k km w pierwsze 3 lata eksploatacji, więc diesla bym się nie bał nic a nic.
  • Odpowiedz
@L1tracz: takie Bravo z ładniejszą deską i kierownicą ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Funky666: ja się nei boję diesla, ja po prostu mam dość klekotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lorenzo_von_Matterhorn: co poradzisz, te auta tyle kosztują, poniżej 35k za egzemplarz z mniej niż 100k km przebiegu chyba nie jest możliwe do znalezienia, skąd takie ceny - nie wiem, może temu że tego
  • Odpowiedz
co poradzisz, te auta tyle kosztują, poniżej 35k za egzemplarz z mniej niż 100k km przebiegu chyba nie jest możliwe do znalezienia, skąd takie ceny - nie wiem, może temu że tego jest mało


@tajek: imho to niech sobie wiszą, auto tak średnio warte, bo środek gorszy niż alfy sprzed 20 lat,do tego 1.4 120 KM to żadne osiągi.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: no i tu dochodzimy do tego co komu się podoba, a co nie :P taka fanaberia chyba, bo wiem że rozsądny wybór to to nie jest, po prostu nie znam hatchbacka z ładniejszą deską w tych pieniądzach (mówię do 40k), do przodu ciężko było mi się przekonać, ale tył zaś uważam za mega ;)

z zewnątrz wiele hatchbacków w tych piniondzach jest ładnych, tylko zaś wnętrze mnie odstrasza
  • Odpowiedz
@tajek ciężko powiedzieć. Ja bym wolał drożej kupić chyba dla spokojnej głowy. Ale to nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Może gościowi nie zależy za bardzo żeby sprzedać, ale chciał wymienić na nowszy model.
  • Odpowiedz