Wpis z mikrobloga

Oddam za darmo grę #darksouls na PS3, bo mnie tak #!$%@?ła, że mam ją ochotę #!$%@?ć na kawałki, ale jednak szkoda i lepiej komuś oddać xD


Wysyłka na mój koszt.

Warunek przed otrzymaniem to zdjęcie nicku przy konsoli, bo nie chce tego oddać jakiemuś cebulakowi który wrzuci to na OLX.

Losowanie dzisiaj o 13.

#rozdajo #darksouls #playstation #ps3 #gry #konsole
Clefairy - Oddam za darmo grę #darksouls na PS3, bo mnie tak #!$%@?ła, że mam ją ocho...

źródło: comment_3yzj9X919m62lqecnTNrokuSAcYNriDG.jpg

Pobierz
  • 34
@jtank: DS2 przeszedłem na luziku z 3 lata temu. W DS utknąłem na #!$%@? bossie (kozioł z psami), gdzie problemem nie jest brak umiejętności i znajomośc taktyki, a #!$%@? mechaniki gry. Może zrobię drugie podejście kiedyś na remasterze.
@Clefairy: no to nie, albo musisz się fartownie przeturlać przez psy, albo abusować bug z bombami albo wrócić na wyższym poziomie. Też mi napsuł krwi, ale jakoś go jednak pokonałem, fartownym turlaniem się za psy i włażeniem na schody. Rzeczywiście #!$%@? boss ale imo warto się pomęczyć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clefairy: Jak wejdziesz w arenę to biegnij na schody, stan na samym końcu tego gzymsu z bluszczem i podnies tarczę. Capra Demon cię tam nie sięgnie a ty spokojnie wykonczysz psy. Potem jak zostanie tylko demon to stój tam dalej a jak będzie cię atakował ze schodów to spadnie. Wtedy skacz mu na łeb z R1 i znowu biegnij na schody. Powtarzaj do skutku.

Albo ulepsz na maksa halabardę czarnego rycerza